1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Dorost
 • Mládež
 • Ostatní
 • Zasloužené vítězství...

  Zasloužené vítězství...

  V dalším kole „B“ třídy jsme na domácím hřišti hostili celek z Kopidlna. Opět jsme se museli vypořádat s několika absencemi a použít hráče dorostu,kteří měli v nohou již odehrané utkání. Nutno podotknout,že nezklamali a podali velice slušný výkon.Do utkání jsme vstoupili nervózně, bylo vidět, že v tomto složení hrajeme poprvé, ale postupem času jsme se rozehráli k dobrému výkonu a soupeře přehrávali. Škoda že jsme nedokázali vypracované šance proměnit, ani ty vyložené. První branka v síti hostí padla po rohovém kopu v 34.minutě, když se hlavou trefil Dominik ROSPUTNIAK (1:0). Za tohoto stavu si hosté vytvořili pár nebezpečných situací, ale jednou zachránil Ulrich a jednou brankář Frajer.
  Druhý poločas jsme předváděli kvalitní hru, Bažik rozdával jeden krásný balon za druhým a šance jsme zahazovaly. Až jsme se opět prosadili po rohu. V 68,minutě se hlavou trefil Ondra JANOUCH (2:0). Naše obrana v netradičním složení pracovala dobře a soupeře jsme už do žádné šance nepustili. Naopak naši výhru pečetil v poslední minutě střídající Tomáš WOLF (3:0), byla to jeho premiérová branka mezi dospělými.

  Naše vítězství bylo zasloužené,podali jsme dobrý výkon a příští víkend ho musíme potvrdit na hřišti soupeře. V sobotu 18.5. od 17 hodin hrajeme v Hostinném.

  1.FK NOVÁ PAKA – KOPIDLNO
  3:0 (1:0)

  Branky: 34´Rosputniak, 68´Janouch, 90´Wolf T.

  Sestava: Frajer - Štefan, Lenfeld, Ulrich, Sucharda (46´Bláha), Haken, Číla, Bažik (74´Wolf ), Jisl (79´Sochor), Janouch, Rosputniak (87´Militký)

  Václav Horák, vedoucí mužstva (domácí):

  Utkání v prvních 20. minutách bylo plné nepřesností z obou stran, až teprve potom jsme si vypracovali několik šancí které jsme trestuhodně zahodili. Ve 34. minutě jsme vstřelili vedoucí branku a do poločasu ještě pár šancí zahodili. Druhý poločas se hosté zlepšili a měli několik šancí. Až v 68. minutě jsme vstřelili uklidňující druhou branku a zápas jsme si již nenechali utéct. Hráčům patří poděkování za poctivě odpracovaný zápas a zaslouženě získané tři body.

  Vladimír Hnát, vedoucí mužstva (hosté):

  Nová Paka byla v prvním poločase nebezpečnější, měla o několik procent více ze hry a po centru a přesné gólové hlavičce se dostala do vedení. Zápas se zřejmě rozhodl před 70. minutou, kdy domácí vykopávali míč z brankové čáry a z následného rohu jsme trefili pouze tyč. O pár vteřin později na druhé straně pak domácí z rohu mířili přesně. V závěru jsme pak do otevřené obrany inkasovali potřetí.


  Novinky

  19. 10. Odjezd mužů k utkání do Úpice je v sobotu v 13:30

  19. 10. Odjezd starší přípravky k mistrovskému utkání do Mladých Buků je v sobotu v 9:30

  Příští zápasy

  19. 10. 15:30 MužiA: Úpice - 1. FK Nová Paka "A"
  20. 10. 10:15 MužiB: 1. FK Nová Paka "B" - Železnice "B"
  20. 10. 12:30 U15: N/S Paka - Nový HK
  26. 10. 09:30 U15: Dvůr Králové - N/S Paka
  26. 10. 14:30 MužiA: 1. FK Nová Paka "A" - Vrchlabí "B"

  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace