• Béčko si připsalo vítězství

Ve studeném ale slunečném dopoledni naše B mužstvo přivítalo fotbalisty ze Žeretic.
    Hned v první minutě se trefil Dominik Štefan a to nás uklidnilo. Zvlášť když se většinou hrálo daleko od naší branky. Chlapi soupeře nenechávali příliš rozehrát a sami zahodili několik dalších šancí. Takže se dalo čekat kdy přidáme další góly. Ve 23.min. důsledným sledováním balónu zvýšil Jirka Sklenář a tentýž hráč v 31.min. z otočky přidal na 3:0. Bohorovný klid našich vyrušil Atila Řeháček když snížil na 3:1. Do poločasu však rozdíl upravil Marian Kukučka na 4:1.
    Do druhé půlky jsme vystřídali 3 hráče. Prvních pět minut jsme se rozkoukávali a tak soupeř srovnal hru pak ale v 58.min. zvýšil Marin Kříž na 5:1. Protože se obraz hry neměnil v 77. min. se konečně trefil Tomáš Ulrich což soupeře zlomilo a v 81.min. přidal Dan Nydrle a v 87.min si ruku nad hlavu ještě jednou zvedl Tomáš Ulrich.
    Všem děkuji za předvedený výkon.

1.FK NOVÁ PAKA „B“ – ŽERETICE
    8:1(4:1)

Branky: Sklenář 2, Ulrich 2, Kukučka, Štefan, Kříž Martin, Nydrle

Další výsledky III. třídy

SK Češov – FK Kopidlno „B“ 2:2 (1:1). Pokutové kopy: 3:2. Branky: Skopár, Ouhrabka – Berounský, Petr. Rozhodčí: Plíšek. ŽK: 2:2. Diváci: 30.
    Remíza spravedlivá, první poločas byl fotbalovější a branky Skopára a Berounského byly pěkné. Šance byly na obou stranách, ale gólmani své celky podrželi. Ve druhém poločasu se dost bojovalo a nakopávalo. Hosté na 2:1 vsítili Petrem po hrubici domácí obrany. Vyrovnání přišlo po tlaku ve vápně Ouhrabkou. Na obou stranách zazvonilo i břevno, ale s výsledkem to již nepohnulo. V mizerném počasí šly kombinace stranou. Penaltovou loterii opanovali češovští v šesté sérii.

TJ Sokol Chomutice – TJ Sokol Libuň 1:0 (0:0). Branka: Festa. Rozhodčí: Vích. ŽK: 3:5. Diváci: 110. Tento zápas byl velmi bojovný a tvrdý. První poločas byl z obou stran vyrovnaný. Ve druhém poločase se domácí hráči snažili o trochu více než hosté, ale vedoucí gól ne a ne padnout. Až v 58. minutě po stříleném centru skóroval David Festa. Hosté z Libuně se snažili o vyrovnávající branku, ale pozorná obrana domácích vyrovnání nedovolila.

SK Miletín „B“ – SK Podskalan Podhradí 4:1 (2:1). Branky: Drahonínský 2, Richter, Hátle – vlastní (Lámr). Rozhodčí: Hron. Hráno bez karet. Diváci: 35

20. 4. 12:30 U17: N/S Paka - České Meziříčí