1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Dorost
 • Mládež
 • Ostatní
 • Rozhodl úvod utkání...

  V dalším kole 1.B třídy jsme zajížděli do Dolní Kalné. Domácí jsou na svém hřišti nebezpeční,vzhledem k menším rozměrům jde spíše o utkání plné soubojů. Do zápasu jsme vstoupili tím nejlepším možným způsobem. V 7. a 12.minutě se dvěmi brankami blýskl Lukáš JISL, který odehrál výborné utkání. Na jeho trefy neměl jinak skvěle chytající brankář domácích nárok. Bohužel jsme po 25 minutách upustili od naší nátlakové hry a domácím jsme umožnili se nadechnout. Ti využili našeho zaváhání v obraně a v 41.minutě snížili ( 1:2 ).
  Druhý poločas jsme opět zahájili skvěle a ve 48.minutě je prosadil Ondra JANOUCH ( 1:3 ). Poté jsme již domácí do žádných šancí nepustili, my jsme si několik nadějných situací vytvořili, ale stav se již nezměnil.
  Po nevydařeném utkání na domácím hřišti jsme opět dokázali naplno bodovat venku a hra se určitě také zlepšila.

  V sobotu 27.dubna hostíme vedoucí celek NEPOLISY od 17 hodin. Sice jsme zatím v polovině jarní části, ale bude to určitě „zápas jara“.

  DOLNÍ KALNÁ - 1.FK NOVÁ PAKA
  1:3 (1:2)

  Branky : 7´, 12´, Jisl, 48´, Janouch

  Sestava : Jurčo, Štefan, Poděbradský, Lenfeld, Bláha, Jisl, Haken ( 31´. Sochor , 85´. Ulrich ), Janouch, Ponikelský, Rosputniak, Sklenář ( 65´. Militký )

   

  Tomáš Navrátil, trenér (domácí): Soupeř byl po celé utkání lepším týmem a zaslouženě zvítězil. Utkání ovlivnily dvě brzké branky v naší síti, v závěru poločasu jsme snížili a tlačili se za vyrovnáním, ale bohužel již po dvou minutách 2.půle jsme znovu inkasovali. Na zvrat již jsme neměli ani fotbalovou, ani morální kvalitu, k ohrožení packé branky jsme se téměř nedostali. Nedaří se nám a pro úspěch nejsme ochotni nechat na hřišti maximum. V boji o záchranu se musí jezdit jinak. Poděkování fanouškům obou týmů za pěknou kulisu.

   

  Ivan Lukeš, trenér (hosté):

  Před skvělou diváckou kulisou jsme odehráli kvalitní utkání. Rozhodli dvě rychlé branky a poté jsme utkání kontrolovali. Domácí se sice snažili, ale do vážnějších šancí jsme je nepustili. Potřebovali jsme si zlepšit sebevědomí po domácí porážce a to se nám doufám podařilo


  Novinky

  19. 05. Odjezd starších žáků k mistrovskému utkání do Borohrádku je v neděli v 11:45

  18. 05. Odjezd mužů k utkání do Hostinného je v sobotu v 15:30

  Příští zápasy

  25. 5. 14:30 Dorost: N/S Paka - Předměřice
  25. 5. 17:00 MužiA: 1. FK Nová Paka - Skřivany
  1. 6. 09:00 U11: Turnaj ve Vrchlabí - N/S Paka,Hořice
  1. 6. 17:00 Dorost: Nový Hradec - N/S Paka
  2. 6. 17:00 MužiA: Železnice - 1. FK Nová Paka

  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace