• Výsledky mládeže z 20–21.4.

Turnaj mladší přípravky

N/S Paka „A“ – SK Sobotka „A“ 0:0.
    SK Robousy – N/S Paka „B“ 3:2. Branky: Antoš, Žalský.
    SK Sobotka „B“ – N/S Paka „A“ 0:8. Branky: Pospíšil 4, Chmelař 2, Lodr, Vacínek.
    N/S Paka „A“ – N/S Paka „B“ 0:6. Branky: Ikri 2, Tauchman, Štampoch, Žalský, Morávek.
    SK Robousy – N/S Paka „A“ 3:1. Branky: Pospíšil.
    N/S Paka „B“ – SK Sobotka „A“ 2:2. Branky: Tauchman 2
    SK Sobotka „B“ – N/S Paka „B“ 0:7. Branky: Antoš 3, Štampoch 3, Tauchman.

Starší přípravka turnaj

Žacléř – N/S Paka   13:9(7:4)  B: Knap 3, Mendřický 2, Maňák, Valenta, Dočekal, Kracík,

N/S Nová Paka – Hořice    19:9(11:4)  B: Maňák 3, Knap 2, Valenta 2,  Mendřický 2, Dočekal 2, Kurfürstová 2, Chmelař 2, Vít Jakub, Bezstarosti, Ikri, Nezbeda

Starší žáci

Další utkání sehrálo mužstvo starších žáků na hřišti v Malšově Lhotě kde má své zázemí spojené družstvo Slavie Hradec Králové a Malšovy Lhoty. Domácí jsou v popředí tabulky a tak náš tým opět nečekal lehký zápas. I tentokráte jsme neodehráli špatné utkání. Znovu utkání rozhodla fyzická převaha domácích hráčů.

Slavia HK - N/S Paka
    3:1(2:1)

Branky: Mandík

Dorost

Porážka v Jaroměři
    V dalším kole krajského přeboru zajížděli naši dorostenci na hřiště soupeře z Jaroměře. V zimní přípravě jsme již dorostence z Jaroměře v pohárovém utkání na domácí UMT porazili, přesto jsme věděli, že nás čeká velmi těžké utkání. Začali jsme velmi aktivně a už v 3. minutě jsme šli po krásné střele J. Řeháčka pod břevno do vedení. Soupeř dvěma rychlými góly v 11. a 15. minutě otočil stav utkání na poločasových 2:1.
    V druhém poločase domácí navýšili své vedení opět po dvou rychlých gólech v 55. a 57. minutě. Povedenou akcí v 62. minutě dokázal snížit a korigovat výsledek na konečných 4:2 O. Sucharda. Po celý zápas drželi převážně míč na svých kopačkách domácí, přesto jsme si dokázali vytvořit několik slibných brankových příležitostí z rychlých protiútoků. Bohužel žádná další z nich změnu skóre nepřinesla.

Jaroměř  -  N/St. Paka      4:2  (2:1)

Sestava: J. Mandík, L. Stránský , Š. Entner, M. Hanka, M. Šídlo, L. Hoška, J. Fejfar, O. Sucharda, M. Kříž, T. Wolf, J. Řeháček
    Střídali: V. Mandík, P. Žlab

20. 4. 12:30 U17: N/S Paka - České Meziříčí