• Výsledky mládeže z 6–7.4.

Starší přípravka turnaj ve Vrchlabí

Vrchlabí – N/S Paka   18:14(8:4)  B: Rupa 4, Knap 3, Mendřický 2, Maňák 2, Valenta 2, Dočekal

Žacléř/M. Buky – N/S Nová Paka   13:16(8:7)  B: Mendřický 3, Dočekal 3, Maňák 3, Rupa 2,
                                                                                     Chmelař 2, Knap 2, Valenta

Starší žáci

Do Hostinného zajížděli starší žáci k utkání v sestavě pouze z hráčů ročníků 2006,2007 a 2008 a na průběhu utkání se to projevilo. I když snaha hráčů byla, na vyspělé domácí hráče ročníku 2004 kterých domácí nasadili šest fyzicky nestačili. Po dvou velkých chybách ze začátku utkání jsme prohrávali 2:0 již v 15. minutě, ale tento stav jsme udrželi až do 60. minuty kdy se domácí opět dvakrát prosadili. Přesto i přes prohru je třeba nutno hráče pochválit za předvedený výkon a to zejména ve druhém poločase.

Hostinné - N/S Paka
    4:0(2:0)

Dorost

V dalším kole jsme na domácím travnatém hřišti přivítali soupeře dorostu
    z Týniště n. Orlicí.
    V prvním poločase se hrál oboustranně vyrovnaný fotbal. Oba týmy si vypracovaly několik příležitostí k zakončení, ovšem bez gólového efektu.
    Vstup do druhého poločasu vyšel našim dorostencům lépe, když se v 53.min ve vápně prosadil T. Wolf a naši dorostenci šli do vedení 1:0.
    Soupeře jsme do zakončení téměř nepouštěli a postupně jsme hosty začínali přehrávat. V 70. min se po individuální akci přes celé hřiště trefil Š. Entner. Zbytek zápasu patřil střídajícímu V. Mandíkovi, který hattrickem v 74., 83. a 89. min pečetil konečný výsledek 5:0.
    Pochvalu za skvěle odehraný druhý poločas si však zaslouží celý tým.