1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Dorost
 • Mládež
 • Ostatní
 • Body z venkovního utkání

  K důležitému utkání jsme zajížděli na „horkou půdu“ do Miletína. Domácí se sice pohybují ve středu tabulky, ale dokáží svým stylem hry být velice nebezpeční. Opět jsme se museli vypořádat s absencí několika hráčů, ale nutno podotknout, že hráči kteří nastoupili je dobře nahradili.
  Do utkání jsme vstoupili dobře, snažili jsme se o rychlý přechod do ofenzivy a vytvářeli si šance. Tu první si sice vytvořili domácí, ale skvěle zasáhl brankář JURČO. Poté jsme už ovládli hru a třemi brankami rozhodli již v prvním poločase utkání. První naši branku vstřelil ve 24.minutě ROSPUTNIAK, po pěkné uličce za obranu, druhý gól přišel ve 29.minutě, když se z dálky trefil HAKEN. Třetí pohroma pro domácí přišla ve 42.minutě, když byl v pokutovém území sražen Haken a PONIKELSKÝ z penalty nezaváhal. Z naší strany výborný poločas skončil 0:3.
  Druhá půle sice přinesla snahu domácích o úpravu skore, ale naše obrana dirigovaná skvělým Poděbradským, pracovala dobře. V 51.minutě jsme přidali další branku, když se podruhé v utkání prosadil ROSPUTNIAK ( 0:4 ). Od větší porážky uchránil domácí skvělý golman, který některé naše vyložené šance zlikvidoval. Po naší hrubce jsme sice domácím umožnily v 60.minutě snížit, ale na našem vítězství se nic nemohlo změnit.
  Podali jsme tedy kvalitní výkon, který ale bude nutno zopakovat. Už v sobotu 6.dubna, když hostíme rezervu Dvora Králové.

  MILETÍN - 1.FK NOVÁ PAKA
  1:4 (0:3)

  Branky : Rosputniak 2x, Haken, Ponikelský
  Sestava : Jurčo, Bláha, Poděbradský, Lenfeld, Ponikelský, Jisl, Haken, Janouch, Sochor, Rosputniak ( 67. Bažik ), Sklenář ( 76. Nydrle ).

  Kraus Antonín vedoucí mužstva (domácí): V prvním jarním utkání jsme přivítali na našem trávníku jednoho z aspirantu postupu celek Nové Paky. Hosté potvrdili svoji kvalitu a zaslouženě si odvezli tři body.

  Lukeš Ivan , trenér (hosté):  Z naší strany velice povedené utkání, když v první půli jsme byli jasně lepší a po zásluze si odvezli všechny body.S přehledem utkání zvládla trojice rozhodčích

   


  Novinky

  21. 04. Odjezd starších dorostenců k mistrovskému utkání do Jaroměře je v neděli ve 12:30

  20. 04. Odjezd mužů k utkání do Dolní Kalné je v sobotu v 15:30

  20. 04. Odjezd starších žáků k mistrovskému utkání na Slavii HK je v sobotu v 8:15

  Příští zápasy

  20. 4. 09:00 U11: Turnaj ve Staré Pace - Žacléř/M. Buky, Hořice
  20. 4. 10:00 U15: Slavia HK - N/S Paka
  20. 4. 17:00 MužiA: Dolní Kalná - 1. FK Nová Paka
  21. 4. 10:15 MužiB: 1. FK Nová Paka "B" - Kopidlno "B"
  21. 4. 14:15 Dorost: Jaroměř - N/S Paka

  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace