1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Dorost
 • Mládež
 • Ostatní
 • Výsledky mládeže z 23–24.3.

  Starší žáci

  K prvnímu mistrovskému utkání zajíždělo mužstvo starších žáků na umělou trávu do Dobrušky. Vzhledem k omluvenkám jsme jeli pouze s dvanácti hráči a to většinou ročníku 2006-2007. To domácí celek nastoupil se sedmi hráči nejstaršího ročníku 2004 což se od samotného začátku projevilo na vývoji utkání.
  Snaha našeho mužstva o kombinaci byla, ale fyzická vyspělost domácích jasně vítězila. Již do poločasu se domácí 4x prosadili. Druhý poločas změnu ve hře nenaznačil i když domácí pod dojmem náskoku trochu polevili a dovolili i našim hráčům kombinovat ti však pár svých šancí neproměnili. To domácí naše chyby v obraně trestali a stanovili tak své vysoké vítězství. I přes nepříznivý výsledek je třeba většinu hráčů pochválit za snahu, ale prostě když je soupeř o 20cm vyšší a těžší těžko se vyhrávají osobní souboje a tím odolává tlaku soupeře. 

  Dobruška - N/S Paka
  10:1(4:1)

  Branka: Mandík

   

  Dorost

  První jarní mistrovské utkání sehrálo mužstvo staršího dorostu na své umělé trávě proti soupeři spojených klubů Kostelce nad Orlicí a Častalovice.
  Začátek utkání byl oboustranně opatrný s řadou nepřesností na obou stranách kdy hra neměla žádnou plynulost. Ve 30. minutě se poprvé měnil stav utkání. Za domácí se po rychlé akci prosadil Jakub Řeháček 1:0. Do konce poločasu se již stav utkání nezměnil.
  Druhý poločas začal vyrovnávací brankou hostí, kteří ve 47. minutě potrestali hrubou chybu domácí obrany 1:1. Za osm minut si domácí vzali vedení zpět když se střelecky prosadil Ondra Sucharda 2:1. Vedení domácí drželi pouhých dvanáct minut, když si v 67. minutě po závaru před brankou ze standardní situace srazil míč do vlastní branky Wolf 2:2.  Domácí rozhodli o svém vítězství v 74. a 77. minutě kdy se nejprve podruhé prosadil Ondra Sucharda a poté nařízenou penaltu proměnil Entner. Konečnou podobu výsledku dal v 85. minutě Vašek Mandík který zblízka prostřelil hostujícího brankaře.

  N/S Paka - Kostelec/Častalovice
  5:2(1:0)

  Branky: Sucharda 2, Wolf, Mandík V., Entner
  Sestava: Vích Ondřej – Hanka, Entner, Stránský, Šídlo – Militký Dan, Kříž Michal(63. Mandík V.), Sucharda, Hoška(75. Fejfar) – Řeháček, Wolf(81. Žlab)


  Novinky

  15. 06. Odjezd mužů k utkání do Starých Buků je v sobotu ve 13:15

  Příští zápasy


  Nyní nejsou žádné zápasy naplánované.


  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace