• Poslední příprava nám vyšla...

V neděli 17. března jsme sehráli závěrečné utkání zimní přípravy. Zajížděli jsme do Dobrušky, kde na nás čekala konfrontace s vedoucím celkem „B“ skupiny 1.B.třídy s Opočnem. Po nevydařených minulých zápasech jsme se opět museli vypořádat s řadou absencí. Chyběli nám Ponikelský, Štefan, Lenfeld, Jisl, Krejčí , Rosputniak a Kuchta.

Od začátku jsme ale domácí jasně přehrávali. Sice jsme mohli od 28.minuty prohrávat, ale pokutový kop domácí neproměnili. Velice slušně jsme kombinovali a dostávali se za obranu soupeře. Jednu takovou situaci ve 33,minutě proměnil JANOUCH a ve 40. SKLENÁŘ. Poločas 0:2 byl pro domácí ještě milosrdný. Některé naše šance zůstali nevyužity.
    Druhá půle nic nezměnila. Stále jsme byli lepší a domácí do ničeho nepustili. Naše aktivita byla odměněna ještě třetí brankou v 78.minutě se trefil po rohu Dan MILITKÝ.
    Generálka tedy dopadla dobře, ale teprve příští utkání ukáže jak na tom jsme. První jarní mistrovské utkání sehrajeme v sobotu 23.března na naší UMT od 15 hodin, když naším soupeřem jsou Kocbeře.