0 : 1 (0 : 1)

ŽK: 1:0 Malý M.
    ČK: 1:0 18. Dlabola

Sestava NP: Malý M. – Knapp, Skořepa, Vrbka (57. Fajta), Ulrich – Malý R. (36. Brádle), Dlabola, Fišar (84. Sochor), Bláha - Lenfeld, Honců (30. Šnajdr)

Nepovedené ukončení podzimní části okresního přeboru mužů. Soupeřem byla tentokrát záloha účastníka 1. B třídy, celek Kopidlna. Do utkání vstoupili novopačtí aktivně a v prvních 10. minutách si vypracovali dvě brankové příležitosti, bohužel ani jednu se nepodařilo proměnit. Po druhé šanci domácí začali hrát příliš „profesorský“ fotbal, což se jim zle vymstilo. V 18. minutě si pro přihrávku mezi vlastní stopery seběhl Dlabola. Nepodařilo se mu dobře zpracovat míč, který mu lehce odskočil od nohy. Tohovyužil napadající útočník hostů a míč mu sebral. Dlabola ve snaze zastavit útočícího hráče jej fauloval a zcela oprávněně obdržel červenou kartu. Druhá pohroma přišla ve 24. minutě, když obranou domácích prošel hostující útočník a poslal Kopidlno do vedení 1:0. Do konce utkání bylo stále ještě dost času a tak domácí stále věřili ve vylepšení momentálního stavu skóre. Hrálo se více na polovině hostí. Ti se nikam nehrnuli a jednoduše odkopávali míče na polovinu domácích. Novopačtí trenéři reagovali prostřídáním hráčů, čímž se obraz hry trochu změnil. Hosté však své vedení do poločasu udrželi. Druhý poločas začal znovu aktivitou domácích, kteří ve snaze o vstřelení branky přeskupili sestavu a hosty vlastně na celý druhý poločas zavřeli na jejich polovinu. V celé této části zápasu se hosté zmohli na pouhé dvě střely na branku Malého. Domácí se snažili minimálně vyrovnat stav utkání, ale chyběla přesná koncovka. Naši hráči dřeli, ale z důvodu velkého množství pokažených nahrávek museli stále znovu a znovu zakládat útoky. Hosté již jen odkopávali míče na polovinu domácích a velice dobře zhušťovali prostor před vlastní brankou. Velice kvalitní výkon předvedl i hostující brankař, který svůj tým několikrát podržel, zejména při střele Fišara, kterou vytěsnil na roh. V posledních pěti minutách měli domácí ještě tři příležitosti zahrávat rohový kop. Na poslední z nich do vápna hostí přiběhl i domácí brankař, který jako poslední z domácích hráčů ohrozil branku hostí. Hosté svůj náskok udrželi a tak domácí podruhé v podzimní části prohráli na domácím hřišti.