Robousy – N/S Paka 7:2 (2:1). Branky: Vít J. 2
    N/S Paka – Sobotka 12:2 (8:0). Branky: Pospíšil 9, Antoš 2, Štampoch

Starší přípravka

N/S Paka – Trutnov            3:33(1:19) B: Rupa, Maňák, Selvek P.
    N/S Paka – Chlumec n/C   11:24(7:4) B: Rupa 3,  Valenta 2, Mendřický 2, Ikri, Drahoš, Nezbeda,
                                                                         Maňák

Starší žáci

Starší žáci na soupeři z dalekého Týniště n/O vybojovali tři body. Začátek vyšel lépe hostujícímu týmu a brzy se ujal vedení. Naštěstí se domácím povedlo vyrovnat již za tři minuty. Poté byl domácí tým aktivnější a navíc je několika zákroky podržel brankař. Do konce prvního poločasu se domácí prosadili ještě dvakrát a šli do kabin s dvoubrankovým náskokem. Druhý poločas byl ze strany domácích co se týče hry o moc horší, ale přesto vstřelil čtvrtou branku. Poté se prosadili hosté a začali domácí mírně přehrávat, i díky tomu že již domácím docházeli síly. V největším tlaku hosté udělali chybu při bránění a Celjak završil konečný střelecký účet domácích. Hosté v poslední minutě již pouze korigovali výsledek.

N/S Paka – Týniště n/O
    5:3(3:1)

Branka: Herzán, Patka, Selvek, Horáček, Celjak

foto z utkání zde

Dorost

V dalším kole krajského přeboru přivítali naši dorostenci na domácím hřišti soupeře z Nového Hradce. Po vyrovnaném prvním poločase se odcházelo do kabin za stavu 0:0. Otevřít skóre zápasu se podařilo soupeři v 51. min, kdy po trestném kopu zahrál domácí bránící hráč ve vápně rukou a nařízený pokutový kop hosté bezpečně proměnili. Našim dorostencům se ale podařilo v zápětí vyrovnat. V 56. min. povedenou střelou z hranice vápna prostřelil gólmana hostů O. Horyna. Do konce zápasu ke změně skóre už nedošlo, a tak pro nás podruhé za sebou o vítězi zápasu rozhodoval penaltový rozstřel. Opět jsme byli úspěšnější.

Zatímco v šesté sérii náš hráč penaltu bez zaváhání proměnil, penaltu hostí pokryl domácí gólman a tím zajistil bod navíc pro náš tým.