• Zbytečná ztráta bodů...

Zbytečná ztráta bodů...

K dalšímu utkání zajíždělo naše „A“ družstvo na hřiště dosud třetího celku tabulky,do Skřivan. Čekal se těžký souboj s celkem,který na domácím hřišti body nerozdává. Opět jsme nenastoupili kompletní a to se na konec ukázalo jako klíčové. I když na hrotu našeho útoku dobře pracoval Lukáš Jisl, dostal se i do několika nadějných situací ale ani on ani jiným se koncovka nedařila. Zvláště velké šance Tomáše Hakena se měli proměnit a výsledek by byl jiný.  Přitom jsme nezačali špatně. Naše středová řada přehrávala tu domácích a už v 10.minutě jsme zaslouženě vedli. Pěknou přihrávku od Číly proměnil Marcel BAŽIK (0:1). Škoda že jsme nedokázali v první půli přidat další branky a domácím neodskočili.
    Druhý poločas nám herně moc nevyšel. Vlastními chybami jsme domácí posadili „do sedla“. Nakopávanými míči se často dostávali před naší branku a šli důrazně do soubojů,což se jim vyplatilo a utkání otočili. Naši hráči neodehráli určitě špatné utkání, škoda neproměněných šancí, výsledek by byl jiný. Musíme se rychle oklepat, o příštím výkendu nás čeká důležitý zápas proti Železnici na domácím hřišti od 15.30 hodin.

SKŘIVANY – 1.FK NOVÁ PAKA
    2 : 1 (0:1)

Branka: 10. Bažik

Sestava: Jurčo, Štefan, Poděbradský, Lenfeld, Ulrich (75.Honců), Krejčí (86.Řeháček), Číla, Bažik, Procházka (82.Sochor), Haken, Jisl

Jiří Suchánek, trenér (domácí): Vydřená výhra nad kvalitním soupeřem před výbornou diváckou kulisou.

Lukeš Ivan, asistent (hosté): Velice kvalitní utkání z obou stran bohužel rozhodly naše chyby a neproměňování šancí. Gratuluji domácím k zisku tří bodů