• Béčko si body nepřivezlo

Hosté nastoupili od začátku v neúplné sestavě a během prvního poločasu doplnili na jedenáct hráčů. Domácí věděli, že to nebude lehký soupeř, a od samého začátku zatlačili soupeře na jeho půlku. Hosté se jenom bránili. Přestože se hrálo na půlce hostí, tak ti využili každé možnosti k protiútoku. Ani jednomu mužstvu se nepodařilo dát gól. Poločas byl 0:0. Ve druhém poločase domácí opět pokračovali ve své hře a soupeře zatlačili před jeho branku. Bohužel domácí nebyli schopni vstřelit branku, až v 55. minutě nejstarší hráč na hřišti Jebavý st., hlavou otevřel skóre. Přesto hosté při každé příležitosti podnikali nebezpečné útoky. Kaňkou slušně hraného zápasu bylo v 67. minutě zbytečné vyloučení hráčů na obou stranách. Hosté utkání dohrávali v 9 hráčích a tak domácí tuto možnost využili a v rozmezí 77. až 90. min., vstřelili další čtyři branky a strhli vítězství na svoji stranu.

FK FC AMA Žeretice – 1. FK Nová Paka „B“ 5:0 (0:0)

Rozhodčí: Klein – Vích, Šolc
    ŽK: 2:5. ČK: 1:2 (Udržal – Ulrich po 2 ŽK, Vrbka