• Výsledky OFS Jičín

SABE III. třída mužů – 8. kolo

1.FK Nová Paka „B“ – SK Podskalan Podhradí 4:2 (2:1). Branky: Sochor, Rejmont, Vrbka, vlastní (Ziegelheim) - Kašík, Zelinger. Rozhodčí: Vích – Šolc, Šnajdr. ŽK: 1:3. Diváci: 74.

Utkání plné nepřesností z obou stran ale s mírnou převahou domácích kteří nakonec vítězství strhli na svoji stranu.

TJ Sokol Chomutice – FK FC AMA Žeretice 2:0 (1:0). Branky: Roman, Festa. Rozhodčí: Šamko – Říha, Kriegler. ŽK: 2:2. Diváci: 72. Za pěkného podzimního počasí se hrál pohledný fotbal. Hosté zahrozili pouze střelbou z dálky, jinak jim chyběla koncovka. Domácí měli plno šancí, ale za poločas se ujala pouze jedna, když nadvakrát dorazil míč do brány Kryštof Roman. Druhý poločas byl jako přes kopírák. Většina šancí domácích útočníků zneškodnila "hokejově" důrazná obrana Žeretic. Až nakonec se prosadil David Festa. Celý zápas zkušeně odřídila trojice rozhodčích.

SK Češov – SK Sobotka „B“ 1:2 (1:0). Branky: Ouhrabka – Zahradník, Halbych. Roozhodčí: Říha – Klein, laik. ŽK: 2:3. ČK: 1:0 (Benda). Diváci: 40.  Domácí podali svůj nejslabší výkon podzimu. Sobotka hrála první poločas pouze v deseti, čehož nedokázali češovští využít naplno. Sice se ujali vedení brankou Ouhrabky, ale ten samý hráč další dvě tutovky zazdil. Češovu nevycházela souhra. Do druhého dějství hostům dorazil jedenáctý hráč, zkušený Halbych. Obraz hry se mnoho nezměnil. Domácím to nešlo a hosté začali využívat češovské neopatrnosti při bránění. Takže došlo k otočení zápasu. Za stavu 1:1 se nechal zcela netakticky vyloučit domácí Benda a z následného trestného kopu již jmenovaný hráč soboteckých vsítil rozdílovou branku. Závěrečný tlak domácích byla spíše křeč.

SK Miletín „B“ – FK Kopidlno „B“ 3:3 (1:2). Pokutové kopy: 5:4. Branky: Vondrouš, Lánský, Lámr – Kutik, Hloušek, Vodička. Rozhodčí: Kriegler – Šamko, Kučera. Hráno bez karet. Diváci: 45. Domácím se nedařilo v prvním poločase vůbec nic a zaslouženě prohrávali. Do druhého poločasu a po bouřce v kabině se skóre a i hra zlepšily a podařilo se skóre zápasu otočit a navíc neproměnit několik šancí. Hosté pět minut před koncem utkání vyrovnali po standardní situaci na konečných a zasloužených 3:3. Penaltový rozstřel zvládli lépe domácí a vytěžili druhý bod.