Mladší přípravka

N/S Paka – Robousy  5:5 (3:1). Branky: Antoš 2, Jirásko 2 Štampoch
    N/S Paka – Sobotka   5:3 (3:1). Branky: Štampoch 2, Jirásko 2, Antoš

Starší přípravka

N/S Paka – Hořice        14:14(7:6) B: Rupa 8, Dočekal, Kurfürstová, Selvek P., vlastní
    N/S Paka – Trutnov      3:18(8:9) B: Rupa, Kracík, Selvek P.

Starší žáci

Žáci o víkendu zajížděli do Vamberka bez několika hráčů kteří z různých důvodů byli k tomuto utkání omluveni. Tento fakt se odrážel hned samého začátku utkání. Domácí již v desáté minutě vedli 3:0. Do poločasové přestávky šli se zcela zaslouženým vedením 5:0. Druhý poločas byl již z naší strany o malinko lepší. Domácí nás sice přehrávali a navyšovali skóre, ale již i naši hráči si vytvořili nějaké brankové příležitosti, bohužel žádnou nedokázali proměnit. Na obranu našich hráčů je třeba podotknout že domácí tým nastoupil skoro se všemi hráči ročníku 2004 zatím co náš tým byl většinou tvořen hráči ročníků 2006 a 2007.

Vamberk/Rokytnice v O.h - N/S Paka
    9:0(5:0)

Dorost

V dalším kole krajského přeboru se naši dorostenci představili na hřišti v Hronově s domácím týmem spojených družstev Červeného Kostelce a Hronova.
    Začátek zápasu byl vyrovnaný, s rychlými šancemi na obou stranách.
    Postupně však přebrali domácí iniciativu a začali naše dorostence rychlostí, důrazem a dobrou kombinací přehrávat.
    Poprvé jsme inkasovali v 26. min, kdy se po sérii rohových kopů domácí ujali vedení 1:0 vlastním gólem našich bránících hráčů.
    Ve 30. min jsme po trestném kopu z hranice šestnáctky a následné dorážce prohrávali už 2:0.
    Do poločasu byla situace ještě horší, kdy ve 44. min domácí hráč po záváhání naší obrany postupoval sám na gólmana a zvýšil na 3:0.
    Do druhé půle domácí prostřídali, hra se vyrovnala a bojovalo se převážně ve středu hřiště s ojedinělými šancemi na obou stranách.
    Po jedné z nich domácí gólman fauloval našeho pronikajícího hráče a z nařízené penalty jsme snížili na konečných 3:1.