Mladší přípravka

N/S Paka – Kopidlno 1:7 (1:4). Branky:  Štampoch
    N/S Paka – Milíčeves 1:7 (0:3). Branky: Štampoch

Starší přípravka

N/S Paka – Jičín  19:16(7:8) B: Rupa 8, Dočekal 3, Selvek P., Mašek, Knap, Valenta, Luňák,            Bezstarosti
    N/S Paka – Olympie HK 16:22(8:9) B: Rupa 6, Knap 3, Dočekal 2, Valenta 2, Kracík, Selvek P., Bezstarosti

Starší žáci

V dalším domácím utkání přivítalo mužstvo žáků soupeře z nedalekého Hostinného. Oběma mužstvům se začátek sezony ne zrovna povedl a tak pro ně jakýkoli bodový zisk byl velkým pomocí a vzpruhou do dalších mistrovských utkání.
    Začátek utkání se herně povedl domácím. Do 20. minuty byli herně lepším týmem, ale žádné vyložené brankové příležitosti si nevypracovali. Poté domácí postupně prostřídali a hostující tým hru zcela vyrovnal a i do několika nebezpečných situací si vypracoval, ale žádné z mužstev se střelecky neprosadilo.
    Druhý poločas začal velkou aktivitou domácího týmu, který v šesté minutě druhého poločasu poslal do vedení střelou zpoza vápna Horáček. O další tři minuty se střelecky prosadil Patka, který umístěnou střelou k tyči dostal domácí do dvoubrankového vedení. Poté domácí opět prostřídali, hosté se začali více útočit a nakonec se střelecky prosadili snížením na 2:1. I nadále se hosté snažili o vyrovnání skóre a v mnoha případech jim moc nechybělo. Domácí v poslední minutě po důrazu v souboji  s hostujícím brankařem stanovil konečný výsledek Vojta Selvek.

N/S Paka - Hostinné
    3:1(0:0)

Branky: 41. Horáček, 44. Patka, 70. Selvek

Dorost

V dalším kole krajského přeboru dorostu jsme hostili na našem hřišti soupeře z MFK Nové Město n. M..
    Soupeř se pohybuje ve vrchních patrech tabulky, takže jsme očekávali těžký zápas.
    V prvním poločase byla hra opticky vyrovnaná, s brankovými příležitostmi na obou stranách.
    My jsme si jich vytvořili trochu více, a tak se odcházelo do kabin zaslouženě za stavu 3:2 v náš prospěch.
    Do druhé půle jsme vstupovali s jasným cílem, zachytit počátek poločasu a hlavně neinkasovat.
    To se bohužel nepovedlo a po gólech v 50., 63. a 67. minutě jsme prohrávali už 3:5.
    Do konce zápasu se nám podařilo skóre ještě korigovat na konečných 4:5, ale na body už to nestačilo.
    Všechny hráče je potřeba ale pochválit za bojovnost a předvedenou hru až do konečného hvizdu.