• Výsledky mládeže

Výsledky mládeže z 15.9. – 16.9.

Mladší přípravka

N/S Paka – TJ Sokol Železnice 12:2 (6:1). Branky: Antoš 5, Jirásko 4, Štampoch 2, Vít
    N/S Paka – FK Kopidlno 3:2 (2:1). Branky: Jirásko 2, Štampoch

Starší přípravka

N/S Paka – Jičín  11:6(4:6) B: Bezstarosti 4, Štorm 3, Rupa 2 , Kurfürtová, Selvek P.
    N/S Paka – Chlumec n/C 8:23(4:14) B: Rupa 6, Knap, Selvek P.

Starší žáci

Mužstvo starších žáků zajíždělo ke svému utkání na hřiště do Borohrádku. V utkání kde se skóre přehupovalo z jedné strany na druhou nakonec skončilo smírně. Při pokutových kopech se štěstí přiklonilo na naší stranu a připsali si druhý bonusový bod.

Borohrádek – N/S Paka
    5:5(2:1, PK 2:3)

Branky: Patka 3, Mandík, Herzán

Dorost

Dorost zajížděl na hřiště do Stěžer. Utkání si mladíci rozehráli velice dobře a ve 40 minutě ještě vedli 2:0. Bohužel v poslední minutě prvního dějství obdržel snižující branka která hodně zamávala s psychikou a utkání nakonec ještě prohráli.
    Ve druhém poločase domácí během tří minut skóre otočili na 3:2. Hráči hostí se snažili a dokonce se jim podařilo stav utkání vyrovnat na 3:3. Bohužel v 74.  minutě po jednom z rychlých protiútoků míč sice skončil v rukou brankaře Vícha, ale rozhodčí viděl kontakt obránce s útočníkem hostí který posoudil jako nedovolený a odpískal pokutový kop. Ten domácí proměnili na 4:3. Do konce utkání si hostující celek vypracoval tři velice slibné brankové situace, ale žádnou z nich se jim již nepodařilo proměnit.