1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Dorost
 • Mládež
 • Ostatní
 • První domácí utkání vítězně...

  První domácí utkání vítězně...

   

  Ve druhém kole jsme na domácím hřišti přivítali ambiciozní celek z Miletína. Hosté se ukázali jako velice zkušený a kvalitní tým a od prvních minut se hrálo pro diváka velice zajímavé utkání.
  My jsme vstoupili do zápasu aktivně, postupem času jsme si vytvořili i šance, ale finální fáze nám nevycházela. A paradoxně v době našeho náporu přišla ojedinělá akce hostí ve 27.minutě a naše obrana nechala hostujícího hráče projít před našeho brankáře a ten prostřelil Jurča ( 0:1). Tato branka hosty povzbudila a vyrovnali hru, naše náznaky šancí stále zůstávaly nevyužity. Naštěstí přišlo vyrovnání v poslední minutě první půle, když se hlavou prosadil Tomáš HAKEN ( 1:1).
  Druhý poločas se hrálo vyrovnané utkání které mělo svoji kvalitu o což se zasloužila obě družstva. V 55.minutě byl v jasné pozici ve vápně sražen Kuchta a penaltu proměnil Tomáš HAKEN ( 2:1). Po vedoucí brance jsme zcela „vyklidily pole“. Aktivitu jsme přenechali soupeři a při některých akcích jsme měli štěstí, ale brankář JURČO nás podržel. 15Minutový herní výpadek jsme přežili a poté se opět vrátili k naší hře a kvalitní hrou si vytvářeli šance. Bohužel bez efektu, ale v poslední 90.mi nutě jsme předvedli pěknou akci a na konci do prázdné branky skoroval Vašek PROCHÁZKA (3:1). Byla to jeho premierová branka a věřím že nebyla poslední.

  Kvalitní vyrovnané utkání jsme zvládli, po dvou kolech máme plný počet bodů, ale herních výkyvů se musíme vyvarovat. Další utkání sehrajeme v neděli 26.srpna od 17.00 ve Dvoře Králové.

  1.FK NOVÁ PAKA – SK MILETÍN
  3:1(1:1)

  Branky: 45.,55. Haken, 90. Procházka

  Sestava: Jurčo-Štefan, Poděbradský, Lenfeld, Ponikelský-Rosputniak (63.Krejčí), Haken, Číla, Procházka-Janouch (85.Nydrle), Kuchta

  Ivan Lukeš - asistent (domácí): Zcela vyrovnané utkání,v první půli za převahy našeho celku.Po změně stran hosté hrozili,ale rozhodla větší kvalita našeho družstva

  Kraus veducí mužstva (hosté): Pro oko diváka to byl dobrý zápas. Hrálo se otevřeně a šance si vytvářeli obě mužstva. O výsledku rozhodli koncovky obou poločasů a darovaná penalta. Domácí potvrdili svoji kvalitu a zaslouženě vyhráli.


  Novinky

  21. 04. Odjezd starších dorostenců k mistrovskému utkání do Jaroměře je v neděli ve 12:30

  20. 04. Odjezd mužů k utkání do Dolní Kalné je v sobotu v 15:30

  20. 04. Odjezd starších žáků k mistrovskému utkání na Slavii HK je v sobotu v 8:15

  Příští zápasy

  20. 4. 09:00 U11: Turnaj ve Staré Pace - Žacléř/M. Buky, Hořice
  20. 4. 10:00 U15: Slavia HK - N/S Paka
  20. 4. 17:00 MužiA: Dolní Kalná - 1. FK Nová Paka
  21. 4. 10:15 MužiB: 1. FK Nová Paka "B" - Kopidlno "B"
  21. 4. 14:15 Dorost: Jaroměř - N/S Paka

  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace