• Výsledky mládeže

Výsledky mládeže z 18.8. – 19.8.

Starší žáci

Mužstvo starších žáků zajíždělo ke svému utkání na hřiště do Třebechovic. Mužstvo je pro tuto sezonu složeno většinou z hráčů ročníku narození  2006 – 2007, když hráčů kteří by v této kategorii měli nastupovat je v mužstvu pouze sedm.
    Tento handicap se projevil již při nástupu na hrací plochu, když naši hráči svoji výškou byli kousek nad pas většiny soupeřových hráčů. Na soupeře jsme nestačili, ale pro mnoho hráčů to bylo setkání se jedenáctkovým fotbalem a většinu věcí se teprve budou učit, tak doufáme že se výkony mužstva v průběhu sezony zlepší.

Třebechovice – N/S Paka

7:0(5:0)

Dorost

V prvním utkání krajského přeboru dorostu přijel na hřiště v Nové Pace jeden z celků, který se výbornými výkony představoval již několik sezon nazpět.
    Domácí mužstvo nezačalo utkání špatně, i když hosté byli v kombinaci lepším týmem v prvním poločase si domácí vytvořili tři velice nadějné situace ze kterých mohli vstřelit branku. To se ke smůle domácích nepovedlo i když nutno dodat, že několika výbornými zákroky v prvním poločase domácí tým podržel brankař Ondra Vích.
    Druhý poločas se odehrával v podobném duchu. Domácí do 60. minuty hosty dobře dostupoval a v některých situacích měl i trochu štěstí. To ovšem neměli v 60. minutě kdy se hosté po kombinaci u postranní čáry dostali do pokutového území, kde přihrávku zcela osamocený hostující hráč usměrnil za záda domácího brankaře 0:1. I poté se hra odvíjela v podobném duchu jako doposud a domácí zcela na konci utkání ještě jednou nedostoupili hostující hráče a 90. minutě obdrželi druhou branku.