• Přátelské utkání

Týden před zahájením soutěže sehrálo naše „A“ mužstvo přátelské utkání proti účastníku rovněž 1.B.třídy ale Libereckého kraje, Velkým Hamrům.

Za velkého horka se hrálo velice pohledné utkání, naše mužstvo vstoupilo do zápasu aktivně a již v 9.minutě se po závaru před brankou prosadil ČÍLA ( 0:1). Bohužel vedení nám nevydrželo dlouho, když naši chybu v rozehrávce domácí ve 14.minutě potrestali ( 1:1 ). Druhá branka domácích byla jako přes kopírák. Hrubá chyba v přechodové fázi, naši špatnou přihrávku domácí vystihli a souboj v pokutovém území rozhodčí posoudil jako penaltový. 29.minuta ( 2:1 ). Než jsme se stačili vzpamatovat domácí udeřili po třetí. Ve 35.minutě se kombinací dostali až před našeho brankáře a náš golman byl bez šance ( 3:1 ). Určitě jsme nehráli špatný poločas, ale individuelní chyby nás srážely.
    Druhá půle byla z naší strany určitě lepší. Lépe jsme se pohybovali a domácí začali přehrávat. Dlouho jsme se ale nedokázali prosadit před brankou. Snížení přišlo až v 77.minutě, když pěknou kombinaci Sochor, Janouch, do prázdné branky zakončil KUCHTA ( 3:2 ). Vyrovnání jsme se už nedočkali, i když šance byly.