1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Dorost
 • Mládež
 • Ostatní
 • Zisk důležitých bodů

  Ve 23.kole 1.B třídy zajíždělo „áčko mužů do nedaleké Dolní Kalné. Utkání kde se v podstatě hrálo o šest bodů jsme nakonec uspěli, i když v některých fázích zápasu jsem měli hodně štěstí.
  První poločas sice začal naši aktivitou, ale ta již kolem desáté minuty pominula. Domácí byli lepším týmem, lépe kombinovali a my jim to usnadňovali pozdním přistupováním k hráčům. V této fázi zápasu měli domácí tři skoro 100% brankové příležitosti po zahrávání tří rohových kopů. Naštěstí dvakrát domácí branku minuly a jednu střelu výborně reflexem vytáhl Jurčo na brankové čáře. Poté však ztráta míče domácími hráči vedla k úniku Tomáše Hakena, ten vystřelil přízemní střelu z 20 metrů a zastavila se až v síti domácí branky. Poté se domácí ještě dostali do několika slibných šancí, ale bez využití.
  Druhý poločas začal aktivitou domácích. V 51. minutě prakticky po prvním ohrožení domácí branky měla Nová Paka možnost zahrávat rohový kop. Střílený centr na přední tyči tečuje Dominik Rosputniak a hosté jdou do vedení 2:0.  Od toho okamžiku byli hosté lepším týmem a přidali ještě další tři branky. Škoda že hostující tým neudržel koncentraci až do úplného konce utkání a nechal si vstřelit dvě branky. Ale přesto všechno tři velmi důležité body si odvážejí do Nové Paky.   

  Dolní Kalná  - 1.FK Nová Paka „A“
  2:5(0:1)

  Branka: 22. Haken, 51. Rosputniak, 64. Haken, 73. Haken, 78. Machát
  ŽK: 26. Rosputniak, 85. Brádle

  Sestava:  Jurčo – Honců, Ulrich, Urban(86. Nydrle), Vrbka(46. Sochor), Poděbradský, Krupka(69. Brádle L.), Číla, Machát, Haken(76. Bažik) – Rosputniak(81. Kuchta)

  Tomáš Navrátil st. (domácí): Čtvrté utkání v řadě, které jsme nezvládli. V prvním poločase jsme sice dostali z jediné akce hostí branku, ale sami jsme měli tři tutovky a další velmi nadějné šance, ale branku jsme vstřelit nedokázali. Zkraje druhé půle jsme dostali druhou branku a bylo po zápase. Soupeř fotbalově dominoval a trestal naši naivitu a laxnost. Až za stavu 0:5 se nám podařilo výsledek kosmeticky upravit. Novopackým divákům děkuji za vytvoření skvělé atmosféry.

  Václav Horák, trenér (hosté): Po přežití několika šancí domácích po standardních situacích, jsem svoji první využili. V prvním poločase měli domácí dostatek šancí změnit výsledek, naštěstí se jim to nepovedlo. V druhém poločase jsem chyby domácí obrany potrestali, jenom malou koncentrací na konci zápasu jsem domácím povolili vstřelit dvě branky. Pro nás velice důležité body.


  Novinky

  15. 06. Odjezd mužů k utkání do Starých Buků je v sobotu ve 13:15

  Příští zápasy


  Nyní nejsou žádné zápasy naplánované.


  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace