1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Dorost
 • Mládež
 • Ostatní
 • Výsledky mládeže z 12.5. – 13.5.

  Mladší přípravka

  N/S Paka A - N/S Paka B  5:1  B: Bezstarosti 3x, Selvek  2x - Krejčí
  N/S Paka A – Hořice          2:1  B: Selvek,   Knap
  N/S Paka A – Sobotka       4:1  B: Bezstarosti 2x, Knap, Kracík
  N/S Paka A – Jičíněves      4:0  B: Bezstarosti, Knap, Kurfürstová, Selvek
  N/S Paka B  - Sobotka       0:3    
  N/S Paka B  - Jičíněves      1:3  B: Štorm  
  N/S Paka B -  Hořice          1:2  B: Krejčí

  Starší přípravka

  N/S Paka – Vrchlabí   8:21 (2:11)  B: Vágenknecht 4x,  Rupa, Celjak, Šimek, Bezstarosti
  N/S Paka -  Jičín          4:9  (1:2)  B:  Rupa 3x, Vágenknecht  

   

  Starší žáci

  V dalším kole zajíždělo mužstvo starších žáků k utkání na hřiště vedoucího týmu soutěže. Sice v prvním poločas měli domácí více ze hry ale střelecky se prosadit nedokázali.
  Ve druhém poločase jsme byli lepším týmem, naše kombinace byla přesnější než kombinace domácích a to vedlo k vypracování si několika brankových příležitostí. Bohužel se nám nedařilo je proměnit a nakonec přišel trest. Po jedné naší obrovské šanci soupeř založil rychlý protiútok, který více než se štěstím skončil vedoucí brankou. Do konce utkání jsem zkusili vše možné abychom výsledek alespoň zremizovali, bohužel se nám to nepovedlo. Přesto celé mužstvo zaslouží pochvalu za předvedenou hru, bojovnost „všech“ hráčů( mohli by si vzít příklad i muži) proti fyzicky více vyspělému soupeři.

  Hoříněves - N/S Paka
  1:0(0:0)

   

  Starší dorost

  Výhra na penalty…
  V dalším kole krajského přeboru zajížděl náš dorost do Týniště n/Orlicí. Utkala se družstva která sousedí v tabulce a tak se čekal vyrovnaný duel. Po delší odmlce jsme mohli použít i pendlující hráče kteří nastupují za „A“ mužstvo dospělých. Bylo to utkání dvou rozličných poločasů. V první půli jsme byli aktivnější my a měli i dost šancí, ve druhém poločase se hra obrátila a domácí nás přehrávali. Je nutno podotknout že jsme jim to naší hrou velice usnadnili.
  V prvním poločase jsme předvedli několik pěkných akcí a po jedné z nich ve 26. minutě byl brankářem sražen Wolf a Lukáš KRUPKA z pokutového kopu nás poslal do vedení ( 0:1 ). I domácí měli své šance ale naráželi na skvěle chytajícího Brádleho. Škoda že se nám nepodařilo využít další šance což bylo pro další vývoj utkání dost důležité.
  Druhý poločas začal pro nás zle. Hned zkraje se zranil Wolf a nedlouho poněm odstoupil pro Stránský. Ten nastupuje rovněž se zraněním. Museli jsme změnit rozestavení a domácí nás začali přehrávat. Ale opět se několika zákroky blýskl náš brankář Brádle. Přesto v 60. minutě jsme nepohlídali náběh domácího hráče a bylo srovnáno ( 1:1 ). Po této brance byly šance na obou stranách rozhodnout utkání ale skóre se již neměnilo a tak na řadu přišli pokutové kopy v nichž jsme byli úspěšnější ( 3:4 ).
  Nesehráli jsme nijak kvalitní utkání, ale při tréninkovém manku většiny hráčů to není překvapení. Jestli že se nezlepší přístup některých dorostenců, na nějaké výsledky můžeme zapomenout.
  Další utkání sehrajeme v sobotu 19.5. na našem stadionu když od 14.30 hostíme Hořice.

  TÝNIŠTĚ n/O. - N/S PAKA

  1 : 1 (0:1,PK 3:4)

  Branka : Krupka z p.k.
  Sestava : Brádle, Tauchman, Šnajdr, Stránský, Horyna, Urban, Fejfar, Žlab, Militký Dan, Krupka, Wolf
  střídali : Cina, Militký David, Vích


  Novinky

  15. 06. Odjezd mužů k utkání do Starých Buků je v sobotu ve 13:15

  Příští zápasy


  Nyní nejsou žádné zápasy naplánované.


  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace