1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Dorost
 • Mládež
 • Ostatní
 • Nabitý program dorostu

  30.4.2018

  Dorost tři utkání ve čtyřech dnech zvládl tak napůl...

  Náš spojený dorost Nové a Staré Paky čekal velice náročný program. Nejprve jsme zajížděli k dalšímu mistrovskému utkání do Červeného Kostelce. Toto utkání se nám moc nepovedlo, sice jsme s domácími drželi krok, ale nakonec odešli poraženi. Bohužel jsme tři branky soupeři doslova darovali po hrubých chybách v rozehrávce. Domácí ve 14. minutě šli do vedení a tímto skore první poločas skončil. Hned zkraje druhé půle jsme inkasovali podruhé. V 54.minutě jsme snížili, když si domácí golman za svá záda srazil přímý kop Michala ŠNAJDRA. Po této brance jsme se vzpamatovali a soupeře přehrávali. Bohužel se opět projevila naše jarní slabost a to střílení branek. V době našeho největšího tlaku se domácí dostali před naši branku a závar využili ke vstřelení branky. Poslední branka utkání byla jen důkazem našeho zmaru.
  Výsledek je pro nás krutý, ale utkání jsme si prohráli sami.

   

  ČERVENÝ KOSTELEC - NOVÁ /STARÁ PAKA
  4 : 1 (1:0)

  branka : Šnajdr
  sestava : brádle, Tauchman, Šnajdr, Stránský, Horyna, Militký Dan, Urban, Kříž Michal, Wolf, Entner, Krupka
  střídali : Cina, Hanka, Militký David

  Další mistrovské utkání jsme sehráli 1.5. v Hostinném. Domácí figurují na posledním místě a tak se čekal snadný zápas. Mnoho fotbalovosti utkání nepřineslo, od začátku jsme jasně domácí přehrávali, ale místo toho abychom si zahráli „fotbal“, jsme se dost trápili. Kombinace vázla a hodně zbrklosti nás stálo určitě vyšší skore. Pěti brankami se blýskl Erik URBAN ,ale spoustu toho ještě zahodil. Skore se zastavilo na 11 brankách v síti domácích, ti vstřelili branku za stavu 0:7.

  HOSTINNÉ - NOVÁ /STARÁ PAKA
  1 : 11 (0:6)

  branky : Urban 5x, Krupka 3x, Wolf, Militký Dan, Horyna
  sestava : Brádle, Tauchman, Stránský, Šnajdr, Horyna, Urban, Kříž Michal, Wolf, Militký Dan, Entner, Krupka

  2.5.2018

  Poslední utkání POHÁR KFS, jsme sehráli hned další den ve Skřivanech. Domácí hrají sice krajskou soutěž, ale patří ke špičce. Nečekal nás lehký zápas a to se potvrdilo. Přitom jsme začali snad nejlépe za celé jaro. Od úvodu se nám dařila rozehrávka, hrou po zemi jsme soupeře jasně přehrávali a odměnou byla vedoucí branka, když po pěkné kombinaci se prosadil Tomáš WOLF. Domácí zanedlouho vyrovnali z přímého kopu. Hráli jsme ale jen do 25.minuty. Poté jsme upustili od fotbalu a začala „kopaná“. Domácí převzali iniciativu a otočili skore. Opět po našich hrubých chybách se dostali do náskoku 4:1. Naši druhou branku vstřelil Michal CINA. Bohužel to na postup nestačilo, další vyložené šance ( Militký, Krupka, Urban ) jsme zahodili.
  Byl to pro naše dorostence velice náročný program. Tři utkání ve čtyřech dnech je opravdu moc. Bylo to znát hlavně ke konci utkání ve Skřivanech, kde některé hráče chytaly křeče. Náš dorost stále trápí veliká marodka, ještě že můžeme použít některé hráče ze žáků.

  SKŘIVANY - NOVÁ /STARÁ PAKA
  4 : 2 (2:1)

  branky : Wolf, Cina
  sestava : Vích, Tauchman, Šnajdr, Stránský, Horyna, Militký Dan, Urban, Wolf, Žlab, Militký David, Krupka
  střídali : Brádle, Cina

  Další utkání sehrajeme v sobotu 5.5., když hostíme Broumov od 14.30 hodin


  Novinky

  01. 01. V kolonce "soubory ke stažení" je již přidán rozpis obsazenosti UMT od ledna 2019

  Příští zápasy

  23. 2. 12:00 Dorost: PÚ N*S Paka - Hostinné
  23. 2. 14:00 MužiA: PÚ 1. FK Nová Paka - Jaroměř
  2. 3. 19:00 Dorost: Pohár N/S Paka - Jaroměř

  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace