• Starší dorost

O porážce rozhodl první poločas...

Ve čtvrtek 29. března zajížděl náš dorost na umělou trávu do Vrchlabí. Do utkání jsme vstoupili nejlépe jak jen mohli a po pěkné akci po ose Šnajdr, Krupka, Wolf se ujali vedení 0:1. Ještě do 20.minuty jsme se soupeřem drželi krok, ale pak během čtvrthodiny dostali 3 branky jak přes kopírák. Nedokázali jsme uhlídat nakopávané míče za naši obranu a domácí se lehce dostali na koně. Do poločasu jsme dostali ještě další dvě branky a vypadalo to na debakl.
    Do druhé půle jsme promíchali sestavu a změny se povedli. Z naší strany to byl určitě lepší výkon, dokázali jsme s domácími držet krok. Předvedli jsme několik vydařených akcí, po jedné z nich po pěkném centru od Militkého se hlavou prosadil Horyna. I přes jasnou porážku jsme neodehráli špatné utkání, ale Vrchlabí má zkušený a kvalitní tým, dostali jsme lekci z produktivity.

VRCHLABÍ - NOVÁ / STARÁ PAKA
    6 : 2 ( 5:1)

branky : Wolf, Horyna

sestava : Vích,Fejfar,Kříž,Stránský,Šnajdr,Militký Dan,Urban,Žlab,Horyna,Krupka,Wolf

střídali : Brádle,Tauchman,Militký David

Kvalitní výkon na body nestačil...

V sobotu 31.března jsme zajížděli do Pardubiček, proti druhému celku přeboru. Hrálo se na přírodní trávě a na perfektním hřišti. Odjeli jsme pouze s 12 hráči, máme spoustu zraněných, ale i takových, kterým se prostě „nechce“. S domácím favoritem jsme sehráli naprosto vyrovnané utkání, vytvořili jsme si i několik šancí, ale vyrovnání jsme se nedočkali. Domácí hráli velice tvrdě, některé zákroky byly na hraně vyloučení.
    Do utkání jsme vstoupili aktivně, drželi balon, slušně kombinovali a s naším napadáním měli domácí problémy. Určitě jsme je aktivní hrou zaskočili. Přesto jsme první branku dostali my. Po dlouhém pasu za naši obranu přišel centr a domácí útočník z malého vápna poslal domácí do vedení ( 1:0). Branka nás nepoložila, hráli jsme stále aktivně a přišla odmněna. V 37.minutě přišel rohový kop ( zahrával Horyna ) na bližší tyč a brankář domácích si srazil míč do branky ( 1:1 ).
    Druhý poločas se nesl ve stejném duchu. Šance se střídali na obou stranách, bohužel domácí jednu využili k těsné výhře.

I přes porážku jsme předvedli kvalitní bojovný výkon. Je třeba pochválit kluky za předvedenou hru, všichni „makali naplno“.Škoda že nebyli odmněněni bodovým ziskem.

Další utkání sehraje náš dorost v sobotu 7.dubna, když na naší umělé trávě hostíme Hronov