1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Dorost
 • Mládež
 • Ostatní
 • Starší dorost

  O porážce rozhodl první poločas...

  Ve čtvrtek 29. března zajížděl náš dorost na umělou trávu do Vrchlabí. Do utkání jsme vstoupili nejlépe jak jen mohli a po pěkné akci po ose Šnajdr, Krupka, Wolf se ujali vedení 0:1. Ještě do 20.minuty jsme se soupeřem drželi krok, ale pak během čtvrthodiny dostali 3 branky jak přes kopírák. Nedokázali jsme uhlídat nakopávané míče za naši obranu a domácí se lehce dostali na koně. Do poločasu jsme dostali ještě další dvě branky a vypadalo to na debakl.
  Do druhé půle jsme promíchali sestavu a změny se povedli. Z naší strany to byl určitě lepší výkon, dokázali jsme s domácími držet krok. Předvedli jsme několik vydařených akcí, po jedné z nich po pěkném centru od Militkého se hlavou prosadil Horyna. I přes jasnou porážku jsme neodehráli špatné utkání, ale Vrchlabí má zkušený a kvalitní tým, dostali jsme lekci z produktivity.

  VRCHLABÍ - NOVÁ / STARÁ PAKA
  6 : 2 ( 5:1)

  branky : Wolf, Horyna

  sestava : Vích,Fejfar,Kříž,Stránský,Šnajdr,Militký Dan,Urban,Žlab,Horyna,Krupka,Wolf

  střídali : Brádle,Tauchman,Militký David

   

   

  Kvalitní výkon na body nestačil...

  V sobotu 31.března jsme zajížděli do Pardubiček, proti druhému celku přeboru. Hrálo se na přírodní trávě a na perfektním hřišti. Odjeli jsme pouze s 12 hráči, máme spoustu zraněných, ale i takových, kterým se prostě „nechce“. S domácím favoritem jsme sehráli naprosto vyrovnané utkání, vytvořili jsme si i několik šancí, ale vyrovnání jsme se nedočkali. Domácí hráli velice tvrdě, některé zákroky byly na hraně vyloučení.
  Do utkání jsme vstoupili aktivně, drželi balon, slušně kombinovali a s naším napadáním měli domácí problémy. Určitě jsme je aktivní hrou zaskočili. Přesto jsme první branku dostali my. Po dlouhém pasu za naši obranu přišel centr a domácí útočník z malého vápna poslal domácí do vedení ( 1:0). Branka nás nepoložila, hráli jsme stále aktivně a přišla odmněna. V 37.minutě přišel rohový kop ( zahrával Horyna ) na bližší tyč a brankář domácích si srazil míč do branky ( 1:1 ).
  Druhý poločas se nesl ve stejném duchu. Šance se střídali na obou stranách, bohužel domácí jednu využili k těsné výhře.

  I přes porážku jsme předvedli kvalitní bojovný výkon. Je třeba pochválit kluky za předvedenou hru, všichni „makali naplno“.Škoda že nebyli odmněněni bodovým ziskem.

  Další utkání sehraje náš dorost v sobotu 7.dubna, když na naší umělé trávě hostíme Hronov

  PARDUBIČKY - NOVÁ / STARÁ PAKA
  2 : 1 ( 1:1 )

  branka : Horyna
  sestava : Brádle, Tauchman, Kříž, Stránský, Šnajdr, Fejfar, Urban, Žlab, Horyna, Krupka, Wolf
  střídal : Militký David


  Novinky

  01. 01. V kolonce "soubory ke stažení" je již přidán rozpis obsazenosti UMT od ledna 2019

  Příští zápasy

  23. 2. 12:00 Dorost: PÚ N*S Paka - Hostinné
  23. 2. 14:00 MužiA: PÚ 1. FK Nová Paka - Jaroměř
  2. 3. 19:00 Dorost: Pohár N/S Paka - Jaroměř

  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace