1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Dorost
 • Mládež
 • Ostatní
 • Poslední přípravné utkán

  Poslední přípravné utkání sehrálo „A“ mužů. I když o áčku se dá mluvit pouze z toho pohledu, že většina hráčů za áčko v podzimních utkáních nastupovala. Mužstvo stále trápí zranění a nemoci některých hráčů a tak ani v generálce před zahájením jarní části sezony nebyl tým kompletní.
  Za velmi nevlídného počasí odehráli mužstva přátelské utkání co se fotbalové kvality týče pouze v prvním poločase. V něm domácí sice vstřelili tři branky, ale v této fázi utkání i hosté svojí kombinací ukázali v jakých činnostech má domácí mužstvo ještě do začátku jarní části zapracovat. V prvním dějství se střelecky dvakrát prosadil Kuchta, když se jednou trefil z pokutového kopu. Třetí branku prvního poločasu vstřelil Rosputniak, který proměnil nezištnou přihrávku od Kuchty.
  Ve druhé poločase se už herní kvalita na obou stranách vytratila, domácí sice měli více ze hry, ale ne již tolik týmově jako v prvním poločase a bylo to znát. Střelecky se za domácí prosadila stejná dvojice hráčů jako v poločase prvním, jenom s tím rozdílem, že se dvakrát prosadil Rosputniak a jednou Kuchta.
  Nyní již domácí čeká první jarní mistrovské utkání, které sehrají 24.3.2018 od 15:00 na domácí umělé trávě proti Rudníku, soupeři se kterým se na podzim prohrálo i když většinu utkání se hrálo na polovině soupeře. Tak domácí mají Rudníku co vracet aby se jim podařilo úspěšně vstoupit do jarní části soutěže.

  1. FK Nová Paka – Trutnov „C“  6:0 (3:0) B: Rosputniak 3x, Kuchta 3x

  Sestava: Frajer(45. Jurčo) – Honců, Poděbradský, Ulrich T., Kříž – Krupka(45.Wolf), Machát, Číla, Jisl  - Rosputniak, Kuchta

  Ostatní víkendová utkání která se měla hrát byla odložena. Dorost který měl své první mistrovské utkání sehrát v Hostinném má utkání přeloženo na 1.5. 2018.
  Žáci kteří měli mistrovské utkání sehrát proti Dvoru Králové na umělce v  Lomnici nad Popelkou, mají utkání také odloženo, náhradní termín se zatím hledá.


  Novinky

  28. 07. Vzhledem k tomu, že obě mužstva mají ještě v tomto termínu zavřená hřiště tak se pohárové utkání sehraje na hřišti v Dolní Kalné.

  Příští zápasy

  28. 7. 17:30 MužiA: 1. FK Nová Paka - Lázně Bělohrad
  11. 8. 00:00 MužiA: Kocbeře - 1. FK Nová Paka
  18. 8. 14:30 Dorost: Nová/Stará Paka - Slavia HK
  18. 8. 14:30 U15: Třebechovice - Nová/Stará Paka
  18. 8. 17:00 MužiA: 1. FK Nová Paka - Miletín

  Ke stažení


  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace