1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Dorost
 • Mládež
 • Ostatní
 • Přípravná utkání

  Druhé přátelské utkání se hráli muži proti soupeři z nedalekého Studence, účastníka Semilského okresního přeboru . Obě mužstva z různých důvodů postrádala několik hráčů a tak se v domácím dresu zapojili i hráči z dorostu.
  První poločas se domácím povedl, ve většině herních činností svého soupeře převyšoval a zcela zaslouženě ho vyhrál vysokým rozdílem.
  Druhý poločas začal nekoncentrovaností domácích a hned v první minutě po chybách jak obrany tak i brankaře soupeř vstřelil branku. Nějakých dvacet minut druhého poločasu byla hra oboustranně rozháraná plná nepřesností. Od 70. minuty se domácí zase začali prosazovat a vytvářeli si dostatek brankových příležitostí ze kterých se ještě 4x prosadili. Hosté se také ještě jednou trefili. Z nařízeného přímého kopu se střelecky prosadil Jirka Povr, který v minulé sezoně působil v domácím dresu. 

  1. FK Nová Paka – Studenec   9:2(5:0) B: Rosputniak 3x, Jisl 2x, Sochor 2x, Číla 2x

   

  Starší žáci měli o tomto víkendu na programu zápas s vrstevníky ze Dvora Králové se kterými sehráli utkání v rámci „Poháru hejtmana Královéhradeckého kraje“.
  Začátek utkání se domácím nepovedl, hosté je přehrávali a šli zcela zaslouženě do vedení. Teprve po obdržené brance se domácí trochu zlepšili ve hře a dvakrát zahrozili před soupeřovou brankou. Třetí šanci se již domácím povedlo proměnit, když vykulený míč na velké vápno hezkou střelou poslal do soupeřovy sítě Michal Kříž.
  Druhý poločas byl z domácí strany o dost lepší, přesto jedna chyby obrany vedla k tomu, že se hosté podruhé ujali vedení 2:1.  Domácí si vytvářeli šance, ale ve dvou únicích se neprosadil Štěpán Hon, ale svoji třetí šanci využil, srovnal stav utkání na 2:2 a poslal utkání do pokutových kopů. V těch se lépe dařilo domácím s do tabulky skupiny si zapsali druhý bonusový bod.

  Nová/Stará Paka – Dvůr Králové  2:2(1:1, PK 3:1) B: Kříž Michal, Hon

   

  Starší přípravka  se o tomto víkendu zúčastnila halového turnaje v Jičíně. Za účasti desíti mužstev si špatně nevedlo ani naše mužstvo. Ve skupině se náš tým střetl postupně střetl s týmy Chomutic,  Libuně, Lomnice nad Popelkou a  Železnice.

  N/S Paka – Libuň 4:0  B: Rupa 2x, Šimek 2x
  N/S Paka – Chomutice 1:1  B. Rupa
  N/S Paka – Lomnice 1:2   B: Rupa
  N/S Paka – Železnice  2:0  B: Rupa, Doubek

  V semifinálovém utkání byl soupeřem celek Milíčevse. Hosté zvládli utkání zcela s přehledem a postoupili do finále. Náš celek čekal na soupeře z druhého semifinále, kterým se nakonec stal opět celek Lomnice. Utkání o třetí místo skončilo stejným výsledkem jako v základní skupině a náš celek skončil nakonec na čtvrtém místě.

  Semifinále
  N/S Paka – Milíčeves   0:4

  O třetí příčku
  N/S Paka – Lomnice 1:2  B: Celjak


  Novinky

  01. 01. V kolonce "soubory ke stažení" je již přidán rozpis obsazenosti UMT od ledna 2019

  Příští zápasy

  9. 2. 14:00 MužiA: PÚ 1. FK Nová Paka - Hořice
  16. 2. 12:00 MužiA: PÚ 1. FK Nová Paka - L. Bělohrad
  20. 2. 18:00 MužiA: PÚ 1. FK Nová Paka - Dolní Bousov
  23. 2. 12:00 Dorost: PÚ N*S Paka - Hostinné
  23. 2. 14:00 MužiA: PÚ 1. FK Nová Paka - Jaroměř

  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace