• Přípravná utkání

Již všechna mužstva hrající velký fotbal si v přípravě odehrála přátelská utkání. Muži „A“ sehráli své utkání poslední víkend v lednu a za soupeře jim byl celek krajského přeboru FK Lázně Bělohrad. Bylo vidět že obě mužstva teprve začala svoji zimní přípravu a tak zejména první třetina utkání byla plná nepřesností na obou stranách. Domácí v prvním poločase se soupeřem drželi krok ve druhém se však již ukázala kvalita soupeře který utkání jasně vyhrál.

1. FK Nová Paka – L. Bělohrad   3:7(2:2) B: Kuchta 2, Rosputniak – Odvárko 2, Rychetský, Hrnčíř, Rejman, Loner J., Šebesta

Béčko Nové Paky si k přátelskému utkání pozval celek z nedalekých Horek u St. Paky. Za domácí nastoupili tři hráči áčka, kteří se z různých důvodů zatím nemohli zapojit do přípravy, ale jejich účinkování bylo rozhodující pro konečný  výsledek utkání. Utkání začalo tlakem domácích, kteří hned ve druhé minutě vstřelili vedoucí branku. Poté však domácí obrana úplně zkolabovala, hostující celek utkání otočil a ve 30. minutě vedl 3:2. Do poločasu si však domácí vzali vedení zpět a vyhráli první poločas 5:3. Druhý poločas již brankově tak atraktivní nebyl. Každé z mužstev vstřelilo již pouze po jedné brance.

1.FK Nová Paka“B“ – Horka 6:4(5:3) B: Číla 3, Ulrich T., Ulrich J., Bláha

Dorost již sehrál dvě přátelská utkání. Obě proti soupeřům se kterými se střetne i v rámci jarních mistrovských utkání. K oběma utkáním musel domácí trenér hodně improvizovat vzhledem k tomu, že pro nemoc se mu omluvila třetina hráčů naskočili do utkání někteří hráči starších žáků.
    První utkání sehrálo mužstvo proti Chlumci nad Cidlinou a konečný výsledek byl hodně nelichotivý 2:8(2:3).
    Ke druhému utkání dorazil soupeř z Hostinného. Toto utkání již domácím mladíkům vyšlo lépe a svého soupeře výsledkově přehráli 5:1.

Starší žáci sehráli své utkání proti juniorkám FC Hradec Králové. Žáci s děvčaty sehráli celkem vyrovnané utkání, kdy si v prvním poločase vypracovali dvě tutovky, ale žádnou z nich neproměnili. Druhý poločas se hrál víceméně již jenom na branku domácích. Hráčky soupeře se ve druhém poločase lépe pohybovali, lépe kombinovali a za svoji aktivitu se dočkali vítězné branky kterou vstřelili deset minut před koncem utkání.

Nová/Stará Paka – FC HK juniorky  0:1(0:0)

21. 04. Odjezd st. přípravky k turnaji v Hlušicích je v 9:30 od stadionu.

20. 04. Odjezd ml. žáků k turnaji do Solnice je v sobotu v 6:45 od stadionu.

27. 4. 13:30 U17: Černilov - N/S Paka
    27. 4. 17:00 MužiA: Sobotka - Nová Paka
    28. 4. 13:30 U15: Třebechovice - N/S Paka
    4. 5. 14:15 U15: N/S Paka - Vrchlabí
    4. 5. 17:00 MužiA: Nová Paka - Stará Paka