1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Dorost
 • Mládež
 • Ostatní
 • Drama až dokonce

  V dohrávce 1. kola 1. B třídy přivítalo áčko mužů  tým z Mladých Buků. Hosté se v tabulce před tímto zápasem pohybovali pouze o jednu příčku výše než domácí tým a to s náskokem pouhých dvou bodů. Tak pokud by se domácím podařilo vyhrát toto utkání, přeskočili by svého soupeře v tabulce o jeden bod a přezimovali by tak na dvanácté příčce.
  Začátek utkání byl ze strany domácích povedený. Do 30. minuty si domácí vypracovali pět jasných brankových příležitostí, ale zase je zradilo zakončení. Tento problém mělo mužstvo po celou podzimní část soutěže. Hosté se k ohrožení domácí branky do 40. minuty  prakticky nedostali, ale jejich šance na konci první půle byla 100%. Centrovaný míč přes celé velké vápno našel nikým neobsazeného hostujícího hráče, kterého dělovka z voleje naštěstí pro domácí pouze málem zlomila tyčku domácí branky. Do šaten na poločasovou přestávku se tak odcházelo za nerozhodného stavu 0:0.
  Druhý poločas začal větší aktivitou hostí a tak se šance rodili na obou stranách hřiště. Do 75. minuty však žádný z hráčů šanci nevyužil. Až poté padla první branka utkání. Hosté rozehráli autové vhazování ze kterého přišel centr do vápna a jeden z hostujících hráčů jej usměrnil za záda domácího brankaře. Domácí nesložili zbraně a vlastně hned po rozehrávce se do velké šance dostal Rosputniak, jehož hlavička těsně minula branku hostí. V 77. minutě se opakovala podobná situace jako ta předchozí, jen výsledkem byla vyrovnávací branka domácích na 1:1 z hlavy Rosputniak. Deset minut před koncem utkání se domácí Machát odhodlal ke střele ze střední vzdálenosti která zaskočila brankaře hostí a zapadla do branky 2:1. Hosté posledních deset minut ve snaze o vyrovnání trochu otevřeli hru, sami si vypracovali tři nebezpečné situace před domácí brankou, ale zároveň tím  i připravili dvě možnosti na změnu skóre pro domácí. Žádné z mužstev se však již střelecky neprosadilo a tak si domácí připsali tři body za těsnou výhru.

  1.FK Nová Paka „A“ – Mladé Buky
  2:1(0:0)

  B: 77. Rosputniak, 80. Machát
  ŽK: 53. Sochor, 60. Vrbka, 90. Machát, 90. Jurčo

  Sestava domácí:  Frajer - Honců(78. Ulrich), Jisl(90. Lenfeld), Vrbka, Číla, Brádle, Machát(K), Bláha, Krejčí(30. Urban), Rosputniak(78. Jurčo), Sochor(69. Wolf)


  Novinky

  01. 01. V kolonce "soubory ke stažení" je již přidán rozpis obsazenosti UMT od ledna 2019

  Příští zápasy

  9. 2. 14:00 MužiA: PÚ 1. FK Nová Paka - Hořice
  16. 2. 12:00 MužiA: PÚ 1. FK Nová Paka - L. Bělohrad
  20. 2. 18:00 MužiA: PÚ 1. FK Nová Paka - Dolní Bousov
  23. 2. 12:00 Dorost: PÚ N*S Paka - Hostinné
  23. 2. 14:00 MužiA: PÚ 1. FK Nová Paka - Jaroměř

  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace