1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Dorost
 • Mládež
 • Ostatní
 • Překvapení se nekonalo

  V rámci 13. kola 1.B třídy zavítalo „A“ mužstvo mužů 1. FK na hřiště aktuálně druhého týmu tabulky Lokomotivy Hradec Králové. Hosté se nemohou v této sezoně dostat z herní krize, ale přesto chtělo mužstvo uhrát dobrý výsledek i když všichni hráči si byli vědomi že to bude hodně těžké.
  Domácí hned prvním útokem ukázali svoji sílu. Rychlé náběhy a přihrávky přesně do nohy rozeběhnutého hráče. První branka však přišla již ve 2. minutě a  opět po hrubé chybě obrany. Nedůraz před pokutovým území domácí potrestali 1:0. Domácí byli stále aktivní a hostující hráči nestíhali jejich jednoduché kombinace bránit naštěstí pro ně domácí žádnou z nich nevyužili. Hosté se k ohrožení domácí branky dostávali jen stěží, protože jejich pohyb, přesnost přihrávek nebo řešení herních situací nebylo na takové úrovni jako u domácího celku. Ve 32. a 38. minutě domácí přidali další dvě branky, jednu  po špatně zahraném  ofsajd systému a druhou po hlavičce z trestného kopu. Ve 43. minutě po zahrání rohového kopu hostující Krejčí snížil na 3:1, ale branka místo aby hostům pomohla tak jim spíše uškodila a ti v posledních dvou minutách obdrželi další dvě branky.
  Druhý poločas se herně hostujícímu týmu povedl trochu lépe než ten první. Snaha o zkorigování výsledku byla znát. Zlepšila se agresivita a i snaha o kombinaci byla lepší, jenže domácí byli dobře organizovaní a když už hosté přehráli domácí obranu, tak řešení situací před domácí brankou bylo nepřesné a prakticky hostující hráči moc domácího brankaře nezaměstnali. Navíc hostující obrana vyrobila dalších několik chyb, ze kterých domácí hráči dvě využili a v pohodě si dokráčeli pro vysoké vítězství. Mužstva čeká ještě poslední mistrovské utkání před zimní přestávkou, tak doufejme že novopačtí se psychicky dají dohromady, protože psychika mužstva je v současné době asi největším problémem když se herně nedaří.

  Lokomotiva HK - 1. FK Nová Paka
  7:1(5:1)

  Branka: 43. Krejčí

  sestava Nové Paky: Jurčo– Ulrich(46. Nydrle D.), Jisl (49. Kříž), Vrbka, Honců,  Bláha –  Číla, Krejčí, Machát, Brádle(85. Wolf) – Rosputniak(78. Urban)


  Novinky

  24. 03. Odjezd starších žáků k mistrovskému utkání do Dobrušky je v neděli v 7:30

  01. 01. V kolonce "soubory ke stažení" je již přidán rozpis obsazenosti UMT od ledna 2019

  Příští zápasy

  24. 3. 10:00 U15: Dobruška/Opočno - N/S Paka
  30. 3. 12:30 Dorost: Slavia HK - N/S Paka
  30. 3. 16:30 MužiA: Miletín - 1. FK Nová Paka
  31. 3. 10:00 U15: N/S Paka - Borohrádek
  6. 4. 09:00 U11: Turnaj ve Vrchlabí - N/S Paka, Žacléř/M. Buky

  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace