• Prohra mužů

V sedmém  kole 1.B třídy královéhradeckého kraje se na stadiónu v Nové Pace představil prozatím vedoucí celek soutěže. Hosté ze Dvora Králové hned od samotného začátku ukázali proč se v tabulce pohybují na čelních místech. Hned první standardní situace před brankou domácích vedla k vedoucí branka jasného favorita tohoto utkání. V klidu hrající hosté se střelecky v prvním poločase prosadili ještě dvakrát a pouze Martin Sochor na konci první půlky zápasu vykřesal naději, když ve 42. minutě snížil na 1:3.

Hostující celek ale žádné drama nedovolil. Ve druhém poločase trestal chyby domácích a nakonec zcela zaslouženě vysoko zvítězil.

1.FK Nová Paka „A“ – Dvůr Králové
    1:7(1:3)

B: 42. Sochor
    Sestava domácí:  Jurčo - Jisl, Bláha, Honců(46. Kukučka), Urban(62. Wolf), Machát(75. Kříž), Číla, Sochor, Brádle, Rosputniak, Bažík(70. Krupka)

21. 04. Odjezd st. přípravky k turnaji v Hlušicích je v 9:30 od stadionu.

20. 04. Odjezd ml. žáků k turnaji do Solnice je v sobotu v 6:45 od stadionu.

27. 4. 13:30 U17: Černilov - N/S Paka
    27. 4. 17:00 MužiA: Sobotka - Nová Paka
    28. 4. 13:30 U15: Třebechovice - N/S Paka
    4. 5. 14:15 U15: N/S Paka - Vrchlabí
    4. 5. 17:00 MužiA: Nová Paka - Stará Paka