• Výsledky mládeže z 23-24..9.

Mladší přípravka turnaj

N/S Paka „A“ – N/S Paka „B“  6:2  B: Bezstarosti 4x, Kracík, Brendl – Chmelař, Gernat
    N/S Paka“B“ – Kopidlno  1:4  B: Skákalík
    Hořice -  N/S Paka „A“  0:9  B: Bezstarosti 7x, Kracík, Novák
    Hořice  - N/S Paka „B“  5:4   B: Chmelař 2x, Skákalík, Gernat
    N/S Paka „A“ – Kopidlno   4:4  B: Bezstarosti 4x

Starší přípravka

FC HK  - N/S Paka  13:7  B: Rupa 2x, Knap, Šimek, Brumlich, Vágenknecht, Celjak
    N/S Paka – Jičín   9:13   B: Knap 2x, Rupa 2x, Šimek 2x, Brumlich, Medlík, Mentus

Dohrávka minulého kola
    FC HK – N/S Paka   19:3   B: Rupa 2x, Knap

Starší žáci

Roudnice/Kunčice - N/S Paka  3:0(0:0)

Utkání pro nás začalo nešťastně, když se již v 8 minutě zranil Štěpán Entner a utkání nemohl dohrát. Ale opět kluci hráli dobře a vyspělejšímu soupeři nedali nic zadarmo. První poločas jsme si vytvořili tři nebezpečné šance, ale žádnou neproměnili a to samé platí u domácího týmu.
    druhý poločas začal naší chybou hned ve třetí minutě a domácí šli do vedení. Ve snaze vyrovnat jsme hráli s více útočícími hráči a velká škoda neproměněné šance Vojty Selvek, který zcela sám před brankařem zvolil střelu pod horní tyč na kterou domácí brankař zareagoval a vytěsnil ji na rohový kop. Poté se domácí prosadili ještě dvakrát, jednou z brejku a podruhé když se naší obraně nepodařilo odkopout míč po rohovém kopu. Přesto všichni hráči zaslouží pochvalu za snahu a bojovnost.