• "Béčko" tentokrát prohrálo

„Béčko“ 1. FK tentokráte zajíždělo ke svému utkání do nedalekých Robous. Vyrovnané utkání tentokráte na svoji stranu strhli domácí hráči, kteří šli ve 25. minutě do vedení 1:0. Hostujícímu týmu se podařilo v 60. minutě srovnat stav utkání Bekrem 1:1. Ovšem o výsledku a vítězství rozhodla 75. minuta kdy domácí vstřelili vítěznou branku. Hosté si vytvořili několik solidních příležitostí, ale žádnou z nich neproměnili, a pokud se jim to povedlo, branka nebyla uznána pro domnělé postavení mimo hru. Nakonec poslední minuty hosté dohrávali pouze s devíti hráči v poli, jelikož po druhé obdržené žluté kartě musel hřiště opustit Martin Mandík.