1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Dorost
 • Mládež
 • Ostatní
 • Prohra mužů v Rudníku

  Ve druhém utkání 1. B třídy Královéhradeckého  kraje se „A“ mužstvo mužů představilo na hřišti v Rudníku.

  K utkání se trenér Lukeš musel obejít bez několika hráčů, kteří byli omluveni a tak se do zápasu zapojilo několik nových hráčů z „B“ mužstva nebo hráčů staršího dorostu.
  Začátek utkání se nesl ve dvou neproměněných šancích hostí a ukázalo se v čem bude v tomto utkání největší problém. To domácí hned svoji první velkou šanci proměnili ve vedoucí branku. V 8. minutě hosté vyrobili faul u postranní čáry ve vzdálenosti cca 30 metrů. Míč centrovaný do velkého vápna si jeden z hostujících hráčů mírnou tečí usměrnil za záda bezmocného brankaře 1:0. Domácí se od kombinační hry moc nepouštěli, spíše dlouhými nákopy hledali své útočníky a ti se snažili o rychlé zakončení. To hostující tým se snažil o kombinační hru, celkem se jim dařilo domácí prokombinovat, ale jak bylo psané na začátku článku, proměnit šanci nebylo v jejich silách. A když už se jim to podařilo, tak ve dvou případech byla jejich radost zmařena rozhodnutím postranního rozhodčího, který je posoudil jako postavení mimo hru. Nakonec se hosté dočkali ve 44. minutě když po hezké průnikové přihrávce šanci proměnil kapitán mužstva Pavel Machát 1:1.

  Druhý poločas byl kopií prvního dějství. Domácí nic složitého nevymýšleli a hosté se nebyli schopni střelecky prosadit.  Do 75. minuty si hostující celek vypracoval 4 tutové šance bez brankového efektu, když v té největší měli i trochu smůly, jelikož střela brankaře překonala, ovšem skončila pouze na tyči, pak se odrazila na druhou tyč od které míč doputoval do náručí domácího brankaře. To domácí v 75. minutě udeřili po druhé. Po faulu na půlící čáře dostali domácí výhodu trestného kopu. Po zmatku ve velkém vápně se míč Odrazil k domácímu hráči a ten propálil hradbu těl před sebou 2:1.  Hosté zápas nevzdali, domácí po zbytek utkání téměř nepustili za půlící čáru, ale svojí nemohoucností v koncovce již domácího brankaře nepřekonali.Škoda tohoto výsledku, protože soupeř byl hodně hratelný.

  Rudník . 1. FK Nová Paka „A“
  2:1(1:1)

  Branka: 44. Machát
  ŽK: 41. Bažik
  Rozhodčí: Hrubý, Horský, Žerovnický
  Diváků: 60

  Sestava Nové Paky: Frajer – Kříž, Ulrich(38. Lenfeld), Brádle – Číla, Krejčí, Machát, Urban, Sochor – Krupka, Vydra(67. Bažik)


  Novinky

  20. 10. Odjezd mužů "B" k zápasu do Chomutic je ve 14:00 od stadionu v N. Pace

  Příští zápasy

  20. 10. 13:00 Dorost: Nová/Stará Paka - Nový HK
  20. 10. 15:30 MužiA: 1. FK Nová Paka - Železnice "A"
  20. 10. 15:30 MužiB: Chomutice - 1. FK Nová Paka
  21. 10. 13:00 U15: Nová/Stará Paka - Týniště n/O
  27. 10. 11:15 Dorost: Rychnov n/Kn - Nová/Stará Paka

  Ke stažení


  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace