1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Dorost
 • Mládež
 • Ostatní
 • Výsledky mládeže z 26-27.8.

  Starší žáci

  Starší žáci ke svému druhému utkání cestovali na hřiště do nedalekého Hostinné pouze s jedenácti hráči, jelikož stále ještě probíhají prázdniny tak bylo několik hráčů omluveno. I přesto však mužstvo předvedlo kolektivní výkon a soupeře zcela jasně přehrálo.  

  Hostinné - N/S Paka  1:9 (0:6)   B: Hon 3, Prejs 2, Horáček, Herzán, Patka, Entner

  výsledky a tabulka zde


  starší dorost

  Ostudný výkon v Solnici...

  Ke druhému utkání krajského přeboru, zajížděl náš dorost do Solnice. Po v celku vydařeném utkání doma před týdnem se očekával vyrovnaný duel. Bohužel zůstalo jen u přání.
  Od úvodního hvizdu existovalo na hřišti pouze jedno družstvo, a to domácí. Z naší strany to byl opravdu ostudný výkon, naši hráči nechali nasazení, bojovnost a herní pohodu někde cestou. Domácí byli lepší ve všech činnostech, využívali každou naši chybu ( a že jich nebylo málo),lehce se dostávali k naší brance a nepomohlo ani přeskupení našich řad.
  První branku jsme dostali ve 20.minutě, po sériích chyb, druhou jako přes kopírák ve 26. A třetí si naše obrana ve 31. dala sama. Do konce poločasu jsme obdrželi ještě tři branky ( 35.,41.,43.minuta) a hrozivé skore po první půli 6:0 !
  Druhý poločas nic nezměnil. Domácí si s chutí zahráli a my jen přihlíželi, jak to s námi „koulí“.Po vystřídání a dalším přeskupení se sice naše hra maličko zlepšila, ale domácí nás neustále přehrávali. Ještě štěstí,že některé své šance nevyužili,jinak jsme odjeli s ještě větším „přídělem“.V e druhém poločase jsme dostali ještě dvě branky a domácí zaslouženě vyhráli 8:0.

  Je třeba si vzít z tohoto utkání ponaučení, rychle se vzpamatovat, protože už ve středu nás čeká další mistrovské utkání, když na domácím hřišti hostíme velice silný celek z VRCHLABÍ od 17.30 hodin.

  SOLNICE - N/S PAKA
  8 : 0 ( 6:0)

  sestava: Brádle, Tauchman, Kříž,Žlab, Šídlo,Řeháček, Fejfar,Urban, Fenynec,Wolf, Mandík
  střídali: Militký Dan, Militký David, Cina


  Novinky

  20. 10. Odjezd mužů "B" k zápasu do Chomutic je ve 14:00 od stadionu v N. Pace

  Příští zápasy

  20. 10. 13:00 Dorost: Nová/Stará Paka - Nový HK
  20. 10. 15:30 MužiA: 1. FK Nová Paka - Železnice "A"
  20. 10. 15:30 MužiB: Chomutice - 1. FK Nová Paka
  21. 10. 13:00 U15: Nová/Stará Paka - Týniště n/O
  27. 10. 11:15 Dorost: Rychnov n/Kn - Nová/Stará Paka

  Ke stažení


  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace