1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Dorost
 • Mládež
 • Ostatní
 • Vstup do nového soutěžního ročníku mužům vyšel

  Vstup do nového soutěžního ročníku mužům vyšel

  K prvnímu utkání v nové sezoně nastoupilo „A“ mužstvo mužů na domácím hřišti proti nováčkovy soutěže mužstvu ze Skřivan. Hosté se před začátkem sezony prezentovaly dobrým výsledkem v pohárovém utkání, když s účastníkem krajského přeboru  RMSK N. Bydžov prohráli pouze 2:1. Tak se dalo očekávat pro muže velice těžké utkání.
  Hned od samotného začátku utkání bylo na co koukat. Obě mužstva si vypracovala několik příležitostí, obě měli přibližně stejné držení míče a tak se diváci určitě nenudili. Jako první tým se v 39. minutě střelecky prosadilo mužstvo hostů, které se po chybné rozehrávce domácích dostalo do velké šance a jejich útočník Schubert touto nabídkou nepohrdl 0:1. Po zbytek první poločasu ještě každé z mužstev mělo dvě příležitosti, ale žádnou již neproměnilo.
  Druhý poločas začal náporem domácích. Hosté se trochu zatáhly před svoje pokutové území a spíše čekali na svoji šanci z rychlých protiútoků. Domácí ovšem hned z kraje druhé půlky a to v 50. minutě snížili stav utkání. Na lehce přetažený centr do pokutového území si naběhl Sochor a hlavou usměrnil míč do sítě soupeře 1:1. Hosté styl hry nezměnili, nechali aktivitu na domácích hráčích a čekali na svoji šanci. A těch jim domácí při své rozehrávce nabídli poměrně dostatek, bohužel pro ně se jim žádná nepovedla proměnit. To domácí se v 68. minutě po hezké akci ujali vedení. Pro dlouhý míč za hostující obranu si naběhl aktivní Urban, jeho centr opět hlavou do branky hostí usměrnil naběhnuvší Rosputniak 2:1. Ke konci utkání se dostali do dvou velice dobrých šancí hosté, domácí je naštěstí přežili a sami v poslední minutě utkání navýšili stav utkání na konečných 3:1.

  1.FK Nová Paka „A“ – Skřivany
  3:1(0:1)

  Branky: 50. Sochor, 68. Rosputniak, 90. Machát  - 39. Schubert
  Rozhodčí: Prinz., Šiling., Janota
  ŽK: 66. Machát – 52. Hrubeš D. ., 61. Tauchman
  Diváků: 170

  Sestava domácí: Jurčo - Ulrich T., Bláha, Kukučka – Brádle(46. Sochor), Urban(86. Štefan), Machát(K), Krejčí(74. Bekr) -  Rosputniak, Vydra(61. Krupka)
  Sestava hosté : Hrubeš R. – Zima, Brzek, Matějka, Postolka – Tauchman, Hrubeš D., Vysuček, Kulich(77. Špáta) Schubert, Němec

  výsledky +tabulka zde


  Novinky

  20. 10. Odjezd mužů "B" k zápasu do Chomutic je ve 14:00 od stadionu v N. Pace

  Příští zápasy

  20. 10. 13:00 Dorost: Nová/Stará Paka - Nový HK
  20. 10. 15:30 MužiA: 1. FK Nová Paka - Železnice "A"
  20. 10. 15:30 MužiB: Chomutice - 1. FK Nová Paka
  21. 10. 13:00 U15: Nová/Stará Paka - Týniště n/O
  27. 10. 11:15 Dorost: Rychnov n/Kn - Nová/Stará Paka

  Ke stažení


  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace