1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Dorost
 • Mládež
 • Ostatní
 • Začátek přípravy

  Začátek přípravy je zde:  první trénink mužů „A“ i „B“ je v neděli 16.7. od 10:00 na stadionu,kde jim budou sděleny další informace.
  Dorostenci svoji přípravu začínají v pondělí 17.7. od 18:00 na stadionu, kde jim budou také sděleny bližší informace.
  Starším žákům příprava na novou sezonu začíná až 31.7. od 17:00 na hřišti ve Staré Pace.

  „A“ mužstvo mužů
  Všechna mužstva hrající jedenáctkový fotbal v krajských soutěžích již znají pořadí soupeřů v podzimní části soutěže. Jak již bylo sděleno v minulém příspěvku, v soutěži mužů došlo k poměrně velké obměně mužstev a tak se diváci mohou těšit na nová mužstva. Mužům 1. FK Nová Paka začne mistrovská sezona na domácím hřišti 19. srpna střetnutím s nováčkem TJ Slavoj Skřivany. Hosté jsou vítězem loňského ročníku okresního přeboru Hradec Králové. V dalším kole zajíždí mužstvo mužů na hřiště do Rudníku, 10. celku loňského ročníku 1.B třídy. Dalším soupeřem bude na domácím hřišti opět nováček soutěže, mužstvo z nedaleké Železnice. Hostující tým postoupil ze třetího místa okresního přeboru,  když nahradil B-tým Jičína který své mužstvo do soutěže nepřihlásil. Ve čtvrtém utkání podzimu se mužstvo představí na hřišti v Nemyčevsi, když domácí postoupili jako vítěz okresního přeboru. Poté opět doma přivítají vítěze přeboru TU mužstvo Starých Buků. V sedmém kole zajíždí tým k utkání do Poříčí u TU, kde mají domácí stánek hráči z Kocbeří. Osmé kolo přivede do Nové Paky záložní tým Dvora Králové. V dalším utkání bude soupeřem celek Miletína, který v minulém soutěžním ročníku 1. B třídy obsadil třetí příčku. V desátém kole na domácím hřišti přivítáme mužstvo z nedaleké Dolní Kalné, které si v jarní části z Nové Paky odvezlo všechny body, tak doufejme že tentokrát to domácí hráči nedopustí. V dalším kole čeká mužstvo první z mužstev která sestoupila z 1.A třídy, tým z Nepolis obsadil 14. místo a chyběl mu pouze jediný bod k udržení soutěže. Další nové mužstvo přijede do Nové Paky ve 12. kole. Smiřice v loňském ročníku hráli taktéž  1. B třídu ovšem ve druhé skupině. Předposlední utkání podzimu sehrají muži na hřišti v Hradci Králové, kde jim budu soupeřem Lokomotiva HK, tým který skončil v loňském ročníku na poslední místě v 1.A třídě. Poslední utkání podzimu sehrají muži doma s dalším nováčkem soutěže mužstvem Mladých Buků.

  Takže pořadí ve kterém muži sehrají svá utkání je již známo, nyní mají mužstva čas do 24.7.  na nahlášení hracích dnů a časů ve kterých chtějí hrát svá domácí utkání, po tomto datumu přineseme kompletní rozpis soutěží.

  „B“ mužstvo mužů
  Po mnoha letech se v Nové Pace představí také domácí „B“ mužstvo, které se v okresní soutěži postupně utká se soupeři z : Podhradí „B“, Kopidlno „B“, Robousy, Jičíněves,  Češov, Miletín „B“, Sobotka „B“, Libuň, Žeretice, Chomutice.

  Starší dorost
  Po loňské sezoně kdy do soutěží byla přihlášena dvě mužstva, pro tu novou sezonu je družstvo dorostu již opět pouze jedno. To bude nastupovat v krajské přeboru kde se postupně utká s těmito týmy: Hostinné, Solnice, Pardubičky, Hronov/Stárkov, Rychnov, Nové Město n/M, Č. Kostelec/Č. Skalice, Broumov, Týniště n/O, Hořice/Javorka, Chlumec/Lovčice, Kostelec n/O, Slavia HK, Jaroměř, Vrchlabí

   

  Starší žáci
  Hodně mladé mužstvo starších žáků bude v novém ročníku působit opět v krajské soutěži své kategorie, kde jim bude soupeřem těchto patnáct mužstev: Dvůr Králové, Hostinné, Borohrádek, Rokytnice/Vamberk, Žacléř, Roudnice/Kunčice, Slavia HK/Malšova Lhota, Velké Poříčí, Hoříněves, Dobruška/Opočno, Černilov, Třebechovice, Kostelec/Častalovice, Týniště n/O, Solnice


  Novinky

  28. 07. Vzhledem k tomu, že obě mužstva mají ještě v tomto termínu zavřená hřiště tak se pohárové utkání sehraje na hřišti v Dolní Kalné.

  Příští zápasy

  28. 7. 17:30 MužiA: 1. FK Nová Paka - Lázně Bělohrad
  11. 8. 00:00 MužiA: Kocbeře - 1. FK Nová Paka
  18. 8. 14:30 Dorost: Nová/Stará Paka - Slavia HK
  18. 8. 14:30 U15: Třebechovice - Nová/Stará Paka
  18. 8. 17:00 MužiA: 1. FK Nová Paka - Miletín

  Ke stažení


  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace