• Výsledky mládeže 20-21.9.

Turnaj mladší přípravky  U-10 ve čtvrtek 18.9. v Hořicích

Milíčeves - N/S Paka 3:1 B: Gernatová, Železnice - N/S Paka  5:0, Kopidlno - N/S Paka 4:0, Hořice - N/S Paka 2:1 B:Gernatová, Robousy - N/S Paka 6:0
    Turnaj mladší přípravky  U-10 v neděli v Železnici
    Milíčeves - N/S Paka 1:3 B: Rupa, Vágenknecht, Selvek, Robousy - N/S Paka 7:0, Kopidlno - N/S Paka 2:0, Hořice - N/S Paka 1:0, Železnice - N/S Paka 1:0

U-13  turnaj v Nové Pace
    1FK Nová Paka/ Sokol Stará Paka - Vrchlabí 1:2
    B:Kadavý
    1FK Nová Paka/ Sokol Stará Paka - Jičíněves 4:2   B: Kříž, Doubek František, Doubek Antonín, Fejfar

- 1.FK Nová Paka/ Sokol Stará Paka    3:2 (2:1)    B: Podzimek, Cina

Sestava: Brankář- Mandík, obrana - Šídlo, Horyna, Fejfar, Stránský záloha - Voráček, Řeháček, Militký,Žlab útok - Cína, Podzimek Střídal: Kříž

Do Hradce jsme odjížděli s 11 hráči. Doufám, že se zbývající co nejdříve uzdraví a budou už k dispozici tuto neděli a děkuji Michalu Křížovi, který měl odehrán turnaj v sobotu , za jeho pomoc. Začátek utkání vypadal, že se naši borci ještě neprobudili. Soupeř měl balón většinou na svých kopačkách, ale během prvních deseti minut nevystřelili. Potom pouze sporadicky. My se před branku soupeře dostali také jen zřídka ale hned druhou vážnější akci, kterou rozehrál Horyna a následně Cína svoji přihrávkou podal balón Podzimkovi, který prázdnou branku neminul jsme využili. V dalších minutách se obraz hry trochu změnil naši srovnali se soupeřem tempo a soupeř se zase více začal tlačit do šancí. Přestože několikrát Mandík vytáhl dobrý zákrok přece jen se musel dvakrát sklonit. Ovšem naši také nebyli bez šancí největší spálil Militký, když z prostoru penalty netrefil prázdnou branku a brzy na to po rohovém kopu když všechny přeletěl míč se lekl a i zadnicí odehraný balón jen těsně minul branku. V druhém poločase jsme hru ještě více vyrovnali se soupeřem. Naši kluci se dostali do pěkných šancí ale bohužel na tři jedna zvýšili Hradečtí když po několika narážečkách ve třech překonali obranu a běžecky s nimi se navrátivší Stránský společně s Mandíkem ještě chvíli vzdorovali, ale protože Fejfar s Horynou úplně vypustili své defenzivní povinnosti a nevrátili se zúročili svoji početní převahu. Naši svoji snahu zúročili v 65minutě kdy po několika nahrávkách z vápna vystřelil Cína a trefil přesně k pravé tyči soupeřovy branky. Škoda, že se nám nedařilo využít rychlosti Cíny a ten nedostal přihrávky jaké by potřeboval.