• Starší dorost "A"

Utkání jako na houpačce...

V dalším kole krajského přeboru náš „A“ dorost hostil soupeře ze středu tabulky, Solnici. Utkání mnoho kvality nepřineslo, hosté se pouze nakopávanými míči dostávali za naši obranu, která v tomto utkání nepracovala podle představ.
    Úvod zápasu ale vyšel lépe nám. Hosté chybovali v rozehrávkách a nabízeli nám brankové situace, které jsme ale řešili špatně. Ale ani před naší brankou se soupeř neprosadil špatným řešením. Přes to jsme se v 15.minutě dostali do vedení. Po rohovém kopu se k odraženému míči dostal Martin KŘÍŽ a prostřelil vše co mu stálo v cestě ( 1:0 ). Hra byla stále nepřesná, obě družstva se předháněla v nepřesnostech. Ve 29.minutě jsme konečně předvedli pěknou akci a po spolupráci Urbana, Štefana se k míči dostal Tomáš VYDRA ( 2:0 ).
    Pak ale přišlo nepochopitelných 10 minut a hrubými chybami jsme soupeře posadili do sedla. Ve 36. ( 2:1 ), ve 42. jsme „namazali“ ( 2:2 ), a 45.minuta po další nedůslednosti ( 2:3 ) !
    V poločasové přestávce přišlo „hromobití“ a po nástupu na druhých 45 minut se hra přeci jen zvedla. Už jsme hosty do šancí moc nepouštěli, sami si vytvářeli tlak a odměna přišla v 77.minutě, když z dálky vystřelil Erik URBAN a jeho pokus zapadl za tyč ( 3:3 ). Ještě jsme dokázali vystupňovat tlak a v 81.minutě vítěznou branku vstřelil po závaru Kuba ŘEHÁČEK ( 4:3 ).
    Nepodali jsme moc kvalitní výkon, kazili jsme spoustu přihrávek, ale naštěstí to na soupeře stačilo. Poslední utkání sehraje náš „A“ dorost v neděli 18.června ve Vamberku od 14 hodin.