1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Dorost
 • Mládež
 • Ostatní
 • Porážka mužů

  Ve 25. kole 1.B třídy sehráli muži své utkání proti Chlumci nad Cidlinou aktuálně poslednímu mužstvu tabulky. Ale již podzimní utkání ukázalo, že pokud se soupeř jen trochu podcení, je těžké zápas zvládnout. Na podzim tam domácí prohráli 5:1 a tak se čekalo, že soupeři porážku oplatí.

  Začátek utkání se podařil domácím a již v sedmé minutě se po individuální akci Machatá dostali do vedení 1:0. Vše vypadá dobře pomyslel si domácí fanoušek, ale neměl tušení co jim domácí hráči ve zbývajících minutách utkání předvedou. Již o dvě minuty později byl stav srovnaný. Tři bránící hráči domácích nezastavili nejstaršího hráče hostí na hřišti a celkem pohodlně ho nechali srovnat na 1:1. Na chvilku vypadli domácí zcela ze hry, ale po určité chvíli zase začali být nebezpeční pro soupeřovu branku. Hosté se do ofenzivní činnosti zapojovali sporadicky a spíše čekali na chybu domácích. Dočkali se. Ve 22. minutě zbytečná ztráta domácích vedla k přečíslení se kterým si výborně hosté poradili 1:2. Třetí branka hostí padla o standardní situaci, kdy se hostující hráč pohyboval mezi čtyřmi hráči domácích a přesto z otočky prostřelil domácího brankaře 1:3. Domácí se snažili, dvakrát zazvonila tyč, jednou hráč netrefil míč ve 100% příležitosti na malém vápně a tak je hosté opět potrestali. V zápase již několikrát nepovedená rozehrávka domácích stoperů vedla k brejkům hostujících hráčů do té doby bez efektu. Tentokráte ve 45. minutě pomalá přihrávka na domácího brankaře a rychlé napadání soupeřem vedla ke ztrátě a zvýšení vedení hostů na 4:1.
  Pokud někdo z domácích fanoušků čekal zlepšení ve druhém poločase nedočkal se. Sice se o to chvilku domácí snažili. V 58. minutě  další chyba v bránění a hosté se ujali vedení 5:1.  Od této branky se zvedla podrážděnost domácích hráčů. Každý kontakt nebo trochu spornou situaci komentovali, kritizovali a víceméně sami sebe tím dostali ze hry. Sice Rosputniak ještě vstřelil branku na 2:5, ale poté nedisciplinovanost Lukáše Jisla, který za neustálou kritiku rozhodčího vedla k udělení dvou žlutých karet během 15.minut a tím pádem karty červené sebralo domácím veškeré naděje na zlepšení výsledku. Hosté poté domácím vstřelili ke konci utkání ještě dvě branky a zcela zaslouženě si odvážejí vysoké vítězství a tři body do tabulky. Domácí si tímto výkonem zahrávají s přízní svých fanoušků, jelikož jejich výkony jsou jak na houpačce. V jednom utkání skvělý výkon a v dalším chvílemi až trapné představení.

  1.FK Nová Paka – Chlumec n/C „B“
  2:7 (1:4)

  Branky: 7. Machát, 66. Rosputniak

  Sestava:  Jurčo - Bažík(46. Nydrler 80. Sochor), Kukučka(46.Jisl), Povr(K), Rosputniak, Číla(60. Brádle), Fišar, Machát, Bláha(83. Bláha), Krejčí, Ulrich

  výsledky a tabulka zde


  Novinky

  19. 08. Odjezd žáků k zápasu do Třebechovic je ve 12:30 od stadionu v N. Pace

  Příští zápasy

  18. 8. 14:30 Dorost: Nová/Stará Paka - Slavia HK
  18. 8. 17:00 MužiA: 1. FK Nová Paka - Miletín
  19. 8. 14:30 U15: Třebechovice - Nová/Stará Paka
  25. 8. 14:45 Dorost: Týniště n/O - Nová/Stará Paka
  25. 8. 17:00 MužiA: Dvůr Králové "B" - 1. FK Nová Paka

  Ke stažení


  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace