• Porážka dorostu "A"

V dalším kole krajského přeboru jsme na domácím stadionu hostili druhý celek tabulky Chlumec nad Cidlinou. Utkání mělo svou kvalitu, o kterou se zasloužila obě družstva. Bylo znát že proti sobě nastoupil čtvrtý a druhý tým soutěže.
    Celý první poločas se hra přelévala od jedné branky ke druhé, některé naše akce vypadali nadějně, ale zakončení nebylo kvalitní. Ani hosté nedokázali své šance dovést do konce a když už se zdálo, že první půle skončí bez branek, přišla chyba naší obrany a hosté šli ve 42.minutě do vedení ( 0:1 ). Naštěstí se z vedení radovali pouze minutu. Ve 43.minutě jsme sehráli asi nejlepší akci a po ose Štefan, Krupka, VYDRA, posledně jmenovaný vyrovnal ( 1:1 ).
    Druhý poločas byl rovněž velice vyrovnaný, škoda našich šancí, které jsme nedokázali využít. S tímto problémem se potýkáme po celou jarní část sezony.Utkání se hrálo za velkého vedra, oběma družstvům rychle docházeli síly, a čekalo se na chybu. Bohužel tu jsme udělali my a soupeř nás potrestal. Po rohovém kopu v 70.minutě jsme špatně rozebrali hráče a nikým nehlídaný hráč poslal hosty do vedení ( 1:2 ). Ještě jsme zkusili „přidat pod kotlem“, ale do velkých šancí nás chytře hrající hosté nepouštěli. Ke konci utkání jsme už hráli vabank a byli potrestáni třetí brankou. 89.minuta ( 1:3 ).
    I přes porážku je potřeba ale naše hráče pochválit, do konce utkání chtěli vyrovnat, ale tentokrát se to nepovedlo. Tento víkend má náš „A“ dorost volno a další utkání sehrajeme na domácím stadionu 10.června od 14.30 hodin když hostíme Solnici.