• Výsledky mládeže 29-30.4.

Mladší přípravka

N/S Paka „B“ – Chomutice           1:8           B: Sucharda
    Kopidlno  – N/S Paka „A“            2:6            B: Knap 2, Gernat 2, Bezstarosti Jan 2
    N/S Paka „A“ - Chomutice           3:5            B: Knap 2, Bezstarosti Jakub
    N/S Paka „A“ – N/S Paka „B“     10:0           B: Knap 3, Gernat 2, Kracík 2, Mašek, Križek, Bezstarosti Jan.
    Kopidlno  – N/S Paka „B“            3:0

Starší přípravka

N/S Paka – Trutnov    8:6(4:4)           B: Rupa2x,Patka2x, Prajs2x,Horáček, Brumlych
    N/S Paka – Hostinné  20:9(9:4)          B: Horáček 7x,Rupa5x, Patka4x,Medlik,Gernatová, Vítová,L.Kracík
    N/S Paka – Chlumec n/C   utkání přeloženo na 23.5.

Starší žáci

Dvůr Králové  -  N/S Paka   1:0(0:0)
    V prvním poločase byli domácí lepším týmem, ale své šance neproměnili. Ve druhém poločase jsme hru zkvalitnili, měli i několik náznaků šancí. Vytvořili jsme i jednu nebezpečnou situaci, když domácí hráč zahrál rukou v pokutovém území, ovšem podle hlavního rozhodčího bylo vše v pořádku. A tak po zbytečné chybě v předposlední minutě utekl naší obraně domácí hráč a body za vítězství zůstalo ve Dvoře Králové.

starší dorost "A"

Červený Kostelec - N/S    5:0 (3:0)

Áčko dorostu se již sešlo v trochu lepší sestavě než minulé utkání, ale stále jen v jedenácti lidech. Na domácí tým nestačili a vysoko prohráli.