1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Dorost
 • Mládež
 • Ostatní
 • Porážka mužů

  Ve 20. kole 1.B třídy zavítal do Nové Paky celek z nedaleké Dolní Kalné. V podzimním utkání si body připsal domácí celek , když Dolní Kalnou jasně přehrál 4:1. V soutěž která je nesmírně vyrovnaná, je třeba získávat body a domácí doufali, že v tomto utkání se jim podaří po třech nepodařených zápasech nějaký získat.

  Utkání začalo aktivitou domácích, ale ze snahy o kombinaci pramenily chyby které mohl potrestat soupeř. První varování přišlo již v 6. minutě naštěstí pro domácí vše vyřešil brankař Frajer. O necelých pět minut se do další obrovské šance dostal útočník hostí, jeho střela však minula domácí svatyni. To domácí co se týče hry v poli byli lepším týmem, ale prakticky pouze po hranici pokutového území. Dva náznaky šancí zmařila obrana hostí a pak přišel pro domácí šok. Ve 26. minutě domácí vyrobili faul u postranní čáry. Domácí brankař se na centrovaný míč přes klubko hráčů nedostal a lehkou tečí byl překonán 0:1. Domácí po obdržené brance ztratili chvilkovou koncentraci ze které vyústila neskutečná chyba obrany. Na domácího brankaře běželi dva hráči hostí, naštěstí pro domácí situaci špatně vyřešili a branku nevstřelili. A tak zápas pokračoval ve stejném stylu jako doposud. Snaha domácích, ale bez velké šance. Ta nakonec přišla v 38. minutě, na půlící čáře se soupeře zbavil Povr, obešel i vybíhajícího brankaře, ale místo do odkryté branky přihrál míč na spoluhráče před brankou. Ten však trefil do noh vracejícího se hráče hostí. Do konce prvního dějství si i hosté z brejkových situací vytvořili dvě šance, ale žádné z mužstev již branku nevstřelilo.

  Druhý poločas se nesl v podobném duchu jako ten první, domácí se kombinačně snažili překonat hostující obranu a ti čekali na rychlé protiútoky. Držení míče, kombinace to vše bylo na straně domácích, ale chyběla nějaká překvapivá přihrávka, zrychlení útoku a vlastně i nebezpečné náběhy. Vše se odehrávalo pouze po hranici velkého vápna, dál nás hostující obrana nebo nepřesnost finální přihrávky nepustila. A tak podruhé udeřili hosté. Z brejku se prosadili podruhé v 69. minutě. Neštěstí se domácím Rosputniakem podařilo snížit na 1:2 již za pouhé čtyři minuty, ale po celé utkání to domácí měli stejně. Prostě nedokázali vůbec ničím překvapit obranu a když už, tak dobře zasáhl hostující brankař. Konečnou podobu dali výsledku v 88. minutě opět hosté, z dalšího brejku se prosadili a stanovili konečné skóre.  

  1.FK Nová Paka – Dolní Kalná
  1:3 (0:1)

  Branky: 73. Rospurniak
  Sestava: Frajer - Jisl, Bláha, Ulrich - Krejčí(79. Jurčo), Povr, Fišar, Sochor, Machát – Bažík, Rosputniak

   

  Tomáš Navrátil st. (hosté):

  Po dvou porážkách jsme potřebovali nutně zabrat a získat body, což se povedlo. Domácí mají skvělý tým, kdyby se fotbal bodoval jako krasobruslení, odešli bychom vysoko poraženi. Ale hraje se na branky, a tu dali domácí borci jen jednu, jejich kvalita totiž končila před naším vápnem. Naopak my jsme mohli přidat z brejků ještě další branky, ale kazili jsme finální přihrávky. Kluci to odmakali a já jim za to děkuji. Po 25 letech jsem se vrátil tam, kde jsem fotbalově vyrůstal.

  výsledky a tabulka zde


  Novinky

  29. 04. Odjezd dorostu k utkání do Č. Kostelce je v 12:15 od stadionu v N. Pace

  28. 04. Odjezd st. přípravky k turnaji do Jičína je v 12:00 od stadionu v N. Pace

  28. 04. Odjezd mužů k zápasu do Dvora Králové je v 15:30 od stadionu v N. Pace

  28. 04. Odjezd st. žáků k utkání na Slavii HK je v 8:15 od stadionu v N. Pace

  25. 04. Odjezd st. žáků k utkání do Dvora Králové je v 15:45 od stadionu v N. Pace

  Příští zápasy

  25. 4. 17:00 U15: Dvůr Králové - N/S Paka
  28. 4. 10:00 U15: Slavia HK - N/S Paka
  28. 4. 10:15 MužiA: 1. FK Nová Paka "B" - Miletín "B"
  28. 4. 17:00 MužiA: Dvůr Králové - 1. FK Nová Paka "A"
  29. 4. 14:30 Dorost: Č. Kostelec - N/S Paka

  Ke stažení


  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace