1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Dorost
 • Mládež
 • Ostatní
 • Porážka mužů

  V 19. kole 1. B třídy zajíždělo mužstvo mužů k utkání na hřiště rezervy RMSK Nový Bydžov, která hraje svá mistrovská utkání v Hlušicích. Domácí hrají o záchranu a k tomuto utkání se posílila několika hráči z širšího kádru „áčka“. Z minulé sestavy která podlehla v Trutnově tak v tomto utkání nastoupilo pouze pět hráčů.
  Utkání začalo aktivitou hostujícího týmu, když domácí se zkušeně zatáhli na vlastní polovinu a čekali na rychlé protiútoky. Zatím co hosté se snažili kombinovat a poté jednoduchými nakopávanými míči se snažili překvapit domácí obranu, domácí při zisku míče založili rychlý protiútok a hlavně před brankou byli velice nebezpeční. První dvě varovné hlavičky domácích hráčů šli mimo hostující branku. To hosté si vypracovali dvě střely které minuly branku a zbytek zablokovala domácí obrana. První šanci na změnu skóre měli domácí. Hostující stoper naivní přihrávkou na středu hřiště ztratil míč, domácí hráč dlouhým nákopem našel svého útočníka a ten po kontaktu s brankařem  spadl v pokutovém území. Rozhodčímu nezbylo než odpískat pokutový kop. Ten výborně chytil Jurčo v brance hostí. O dvě minuty se téměř totožná situace opakovala, centr domácích hosté neodvrátili a i když byl domácí hráč v souboji, přesto se nejrychleji zorientoval před brankou hostí a v pohodě míč poslal za záda hostujícího brankaře 1:0. I po obdržené brance se hosté snažili, ale domácí obranu se jim překvapit nepodařilo. A ve 27. minutě opět podobná situace jako před brankou první, hosté se napadáním snažili získat míč, ale dlouhý nákop až za jejich obranu získali opět domácí hráči a situaci 3:1 vyřešili znamenitě a zvýšili stav utkání na 2:0. Do konce prvního poločasu si obě mužstva vytvořila několik nebezpečných situací, ale ani jedno z nich je již neproměnilo.

  Druhý poločas začal podobně jako první skončil. Snaha hostů a poctivé bránění domácích s rychlím protiútokem. Nakonec byli hosté brankou odměněni, když se ve 49. minutě hlavou prosadil Fišar.  Dalšímu útočnému snažení hostujícího týmu bránila domácí obrana, nepřesnost v kombinaci a nakonec velká chyba obrany hostí, která na hranici velkého vápna mohla v klidu odkopnout míč, místo toho nerozhodnost a faul na domácího útočníka ve vzdálenosti 18 metrů. Tak jak se domácímu hráči povedlo tento kop zahrát se hned tak nevidí. Trefená šibenice a 59. minutě stav 3:1. Vlastně po zbytek utkání byla situace stále podobná, hosté se snažili, vyrobili nějakou hrubku a domácí to ještě dvakrát potrestali. Čtvrtá branka padla po nákopu domácího hráče na branku hostí. Centr však k údivu všech zapadl za zadní tyč a bylo 4:1. Konečnou podobu domácí završili v 89. minutě, kdy se vlastně opakoval situace před třetí brankou a ze stejného místa ten samý hráč domácích nechytatelně vymetl šibenici 5:1. Pro brankaře nechytatelná střela.
  Ač výsledek vypadá jednoznačně, utkání herně ze strany hostů nebylo špatné, ale ve své snaze vyrobí příliš mnoho chyb a zkušená mužstva je povětšinou potrestají. 

   

   

   

  RMSK Cidlina B – 1. FK Nová Paka
  5:1 (2:0)

  Branka: 49. Fišar

  Sestava 1. FK :  Jurčo- Kukučka(75.Vrbka), Rosputniak(78. Jisl), Povr, Čila- Fišar, Sochor(46.Nydrle), Machát, Bláha- Krejčí(80.Bejr), Ulrich

  výsledky a tabulka zde 


  Novinky

  29. 04. Odjezd dorostu k utkání do Č. Kostelce je v 12:15 od stadionu v N. Pace

  28. 04. Odjezd st. přípravky k turnaji do Jičína je v 12:00 od stadionu v N. Pace

  28. 04. Odjezd mužů k zápasu do Dvora Králové je v 15:30 od stadionu v N. Pace

  28. 04. Odjezd st. žáků k utkání na Slavii HK je v 8:15 od stadionu v N. Pace

  25. 04. Odjezd st. žáků k utkání do Dvora Králové je v 15:45 od stadionu v N. Pace

  Příští zápasy

  25. 4. 17:00 U15: Dvůr Králové - N/S Paka
  28. 4. 10:00 U15: Slavia HK - N/S Paka
  28. 4. 10:15 MužiA: 1. FK Nová Paka "B" - Miletín "B"
  28. 4. 17:00 MužiA: Dvůr Králové - 1. FK Nová Paka "A"
  29. 4. 14:30 Dorost: Č. Kostelec - N/S Paka

  Ke stažení


  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace