• Výsledky mládeže 15-16.4.

Starší přípravka

N/S Paka – Dvůr Králové 10:5(7:3)  B: Patka 4x, Rupa 2x, Řezníček, Prajs, Horáček, Šimek
    N/S Paka – Vrchlabí 14:7(9:4)           B: Horáček 5x, Rupa 5x, Šimek, Prajs, Malý, Bark
    N/S Paka – Chlumec n/C  7:11(2:6)  B: Patka 3x, Horáček 2x, Řezníček, Kracík Martin

Starší žáci

Dohrávka 16. kola čtvrtek 13.4.
     N/S Paka  - Hoříněves 5:3 (2:0) B: Wolf 3x, Fejfar, Entner
    Naši žáci byli lepším týmem zejména v prvním poločase. I když soupeř vždy hru vyrovnal po prostřídání hráčů. Ve druhém poločase se i hosté střelecky prosadili.

Rokytnice v O.h -  N/S Paka   1:3(1:1)  B: Wolf, Entner, Herzán
    V sobotním zápase na velice nerovném terénu a za poměrně velkého větru vydřené body. V prvním poločase bylo štěstí na naší straně, neboť domácí dvakrát orazítkovali konstrukci naší branky. Ve druhém dějství jsme se dvakrát prosadili a domácím již tolik šancí jako v prvním poločase  nenabídli a zápas dovedli až do vítězného konce.

starší dorost "A"

N/S Paka - Třebechovice  7:0 (2:0) B: 53. 83. Vydra, 71. 87. Brádle Patrik, 16. Číla, 38. Krupka, 65. vlastní
    V tomto utkání byli naši hráči lepším týmem zcela zaslouženě si připsali tři body za vítězství.

Olympia HK/ RMSK NB - N/S Paka   6:2(3:0)  B: Krupka 2
    Tentokráte naši dorostenci na první celek tabulky nestačili. Již v prvním poločase domácí odskočili do tříbrankového vedení a i když se podařilo stav utkání snížit, domácí v závěru utkání přidali další branky a stanovili konečnou podobu výsledku utkání.

starší dorost "B"

N/S Paka  - Meziměstí/Teplice 0:4(0:2)

Také rezerva dorostu přivítala na hřišti ve Staré Pace momentálně první celek soutěže. Hosté se ukázali jako vyspělý tým a i přes snahu našich hráčů si odvezli tři body,když konečnou podobu výsledku dali až dvěma góly v samotném konci utkání.