1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Dorost
 • Mládež
 • Ostatní
 • Muži potvrdili body

  První domácí utkání mužů se odehrálo na hřišti s umělým povrchem a kde jim byl soupeřem celek Valdic.
  Zatím co  domácím se vstup do jarní části soutěže vyvedl a z venkovního zápasu si přivezl tři body, hosté tak úspěšní nebili. Sice s céčkem Trutnova až do 70. minuty vedli 3:2, ale nakonec odešli poraženi 3:5. Obě mužstva se tím pádem nacházela v rozdílném rozpoložení. Zatím co domácí chtěli potvrdit přivezené body, hosté chtěli zase nějaký ten bod získat. A nebylo to nereálné, neboť tento soupeř na podzim jasně přehrál a zvítězil 5:0.
  Zápas začal v ostrém tempu a to oboustranně. První šanci hned ve druhé minutě domácí nevyužili a stejně se vedlo hostujícím hráčům z následného protiútoku. V desáté minutě  měli domácí další stoprocentní šanci, ovšem střela zcela osamoceného Pavla Macháta z velkého vápna šla vysoko nad branku. A tak opět trochu zazlobili hosté, ale ani jejich hráči neměli střeleckou formu. V 15. minutě se další domácí Číla ocitl zcela sám před brankařem hostí, ale neproměnil. O minutu později si tentýž hráč naběhl na kolmou přihrávku, nevedl míč na hranici velkého vápna a nezištnou přihrávkou nabídl otevření skóre pro Rosputniak. Ten nezaváhal a domácí šli dovedení 1:0. Od tohoto okamžiku se hrálo víceméně pouze na jednu branku. Hosté se již v prvním poločase prakticky k ničemu nedostali. To domácí své šance zahazovali. Do přestávky se již žádný z domácích hráčů neprosadil a hosté šli na přestávku s milosrdným skórem, s kterým byla ještě možnost něco dělat.
  Ovšem druhý poločas začalo představení Dominika Rosputniaka, který během pouhých 12. minut v rozmezí 50. – 62. minuty rozhodl celé utkání. Svým pohybem dělal hostující obraně velké problémy a když mu ještě spoluhráči  adresovali přesné přihrávky, postupně navyšoval vedení domácího mužstva. Poslední svoji branku vstřelil krásně provedeným trestným kopem a v 62. minutě byl jediným střelcem domácích kteří však již vedli 5:1. Za hosty se  střelecky prosadil Jakub Vích, který využil nedorozumění domácí obrany a snižoval v 56. minutě na stav utkání 3:1. Poslední branka celého zápasu  padla v 88. minutě když  hostující obránce srazil střílenou přihrávku od Krejčího do vlastní branky.

  1.FK Nová Paka - Valdice
  6:1 (1:0)

  Branky: 16, 50,55, 61,62. Rosputniak, 88. vlastní – 56.  Vích

  Sestava: Jurčo(73. Frajer)- Brádle(80. Bejr) Ulrich, Bláha – Krejčí, Fišar, Machát, Povr, Sochor(69. Bažik) – Rosputniak (76. Vrbka), Číla

  Zdeněk Lukeš - trenér (domácí):

  Do dvacáté minuty se hrál vcelku vyrovnaný zápas. Potom jsme začali mít více ze hry a vytvořili si několik vyložených šancí, bez využití.Ve druhém poločase se nám už dařilo střílet i branky a zaslouženě jsme zápas vyhráli.

  Michal Franc - vedoucí mužstva (hosté):

  Zasloužené vítězství domácího týmu. Jen díky našemu brankáři nebyl rozdíl skóre ještě výraznější

  výsledky a tabulka zde


  Novinky

  29. 04. Odjezd dorostu k utkání do Č. Kostelce je v 12:15 od stadionu v N. Pace

  28. 04. Odjezd st. přípravky k turnaji do Jičína je v 12:00 od stadionu v N. Pace

  28. 04. Odjezd mužů k zápasu do Dvora Králové je v 15:30 od stadionu v N. Pace

  28. 04. Odjezd st. žáků k utkání na Slavii HK je v 8:15 od stadionu v N. Pace

  25. 04. Odjezd st. žáků k utkání do Dvora Králové je v 15:45 od stadionu v N. Pace

  Příští zápasy

  25. 4. 17:00 U15: Dvůr Králové - N/S Paka
  28. 4. 10:00 U15: Slavia HK - N/S Paka
  28. 4. 10:15 MužiA: 1. FK Nová Paka "B" - Miletín "B"
  28. 4. 17:00 MužiA: Dvůr Králové - 1. FK Nová Paka "A"
  29. 4. 14:30 Dorost: Č. Kostelec - N/S Paka

  Ke stažení


  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace