4 : 2 (1 : 1)

Branky: Rosputniak 2x

Sestava: Mandík Jaroslav - Kříž, Bejr, Vydra, Šnajdr - Brádle Patrik, Číla, Krupka, Ulrich - Rosputniak, Mandík Martin
    Střídali: Hák, Urban, Nydrle

Další kolo krajské soutěže dorostu hráli naše spojená družstva na hřišti druhého v tabulce ve Skřivanech. Po nerozhodném prvním poločase (1:1), jsme nezachytili nástup domácích ve druhém poločase a během pěti minut dvakrát inkasovali po hrubých individuelních chybách. Škoda těchto zbytečných chyb, které nás srážejí dolů a stojí nás přijatelný výsledek. Obě naše branky vstřelil Dominik Rosputniak, náš nejlepší hráč v utkání. Obrana hrála díky zranění a nemoci v netradičním složení a po zranění Michala Šnajdra se rozpadla úplně.
    O tomto víkendu náš dorost má volno, je třeba se dát dokupy a vrátit se ke hře z úvodu sezony.