1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Dorost
 • Mládež
 • Ostatní
 • Přípravná utkání

  Starší žáci

  V sobotu sehrálo mužstvo starších žáků první přípravné utkání. Soupeřem jim bylo mužstvo juniorek FC Hradec Králové, tedy ročník 2001 a mladší. Utkání se hrálo ráno za dosti chladného počasí, pro obě mužstva to bylo i přes tento handicap celkem povedené utkání.

  Začátek lépe vyšel domácímu týmu a po jednom rychlém protiútoku se hned v úvodu utkání dostali do vedení 1:0 brankou Tomáše Wolfa. Po obdržené brance se celek hostí hodně zlepšil v kombinaci a domácí žáci spíše běhali bez míče, ale do vyložených brankových příležitostí hostující děvčata víceméně nepustil.

  Druhý poločas byl ze strany domácích chlapců co se týče týmového výkonu velice nepovedený. Hradecká děvčata je v kombinaci jasně přehrávala a domácí hrozili spíše sporadicky rychlých protiútoků. Za svoji snahu byl hostující celek odměněn vyrovnávací brankou na 1:1. po obdržené brance se hra chlapců malinko zlepšila a po dalším z rychlých útoků se podruhé střelecky prosadil Tomáš Wolf 2:1. Po vstřelené brance se opět hra domácích zhoršila, hlavně nepřesnosti v kombinaci nabízela hostujícímu týmu dosti prostoru ke hře. Nakonec domácí své vedení udrželi až do konce utkání.

  N/S Paka – FC HK juniorky   2:1(1:0)      Branky: Wolf 2x

   

  Starší dorost

  O víkendu také mužstvo staršího dorostu mělo na programu přátelské utkání. Soupeřem jim bylo mužstvo z Hostinného, které hraje o jednu soutěž níže, čili krajskou soutěž. Do utkání se zapojilo celkem 20 hráčů což se odrazilo i ve výkonu celého týmu. Hosté byli skoro sedmdesát minut vždy o branku na před a to až do stavu 3:4. V posledních 20. minutách se projevila možnost prostřídaní více hráčů a tak nakonec domácí dorostenci toto utkání vyhráli.

  N/S Paka – Tatran Hostinné    6:4(2:3)   Branky: Krupka 3x, Vydra 2x, Patrik Brádle

   

   

  Muži

   

  Mužstvo mužů také sehrálo první přípravné utkání. Po třech týdnech přípravy se mužstvo poprvé postavilo proti sedmému týmu 1.A třída Bílé Třemešné. V zimní přestávce k mužstvu domácích nastoupil nový trenér pan Zdeněk Lukeš z Horní Branné. Vzhledem k tomu,že hráči se teprve učí novému stylu hry praktikovaný novým lodivodem, konečný výsledek není důležitý. Vše bylo spíše směřováno k tomu, aby hráči ukázali v zápasovém zatížení svoje schopnosti, které by pak mohl trenér využít. Druhým novicem na hřišti v domácím týmu byl fotbalovým divákům dobře známí Jirka Povr, který již před několika lety v Nové Pace působil a o jehož angažování klub jedná. Po celé utkání se obě mužstva přetahovala o vedení. Poločasový výsledek byl vyrovnaný 3:3 a konečný 6:5. První utkání se sice výsledkově povedlo a zároveň hráči ukázali na čem jako tým musí zapracovat.

   

  1. FK Nová Paka – Bílá Třemešná

  Branky: Rosputniak 3x; Povr 2x, Machát


  Novinky

  29. 04. Odjezd dorostu k utkání do Č. Kostelce je v 12:15 od stadionu v N. Pace

  28. 04. Odjezd st. přípravky k turnaji do Jičína je v 12:00 od stadionu v N. Pace

  28. 04. Odjezd mužů k zápasu do Dvora Králové je v 15:30 od stadionu v N. Pace

  28. 04. Odjezd st. žáků k utkání na Slavii HK je v 8:15 od stadionu v N. Pace

  25. 04. Odjezd st. žáků k utkání do Dvora Králové je v 15:45 od stadionu v N. Pace

  Příští zápasy

  25. 4. 17:00 U15: Dvůr Králové - N/S Paka
  28. 4. 10:00 U15: Slavia HK - N/S Paka
  28. 4. 10:15 MužiA: 1. FK Nová Paka "B" - Miletín "B"
  28. 4. 17:00 MužiA: Dvůr Králové - 1. FK Nová Paka "A"
  29. 4. 14:30 Dorost: Č. Kostelec - N/S Paka

  Ke stažení


  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace