1. FK Nová Paka/Sokol Stará Paka – Hořice/Dohalice
    7 : 4 (1 : 2)

Branky: Cina 6x, Entner

Sestava: Mandík – Fejfar, Entner, Horyna, Šídlo – Stránský, Řeháček, Militký, Svoboda, Voráček, Cina, Žlab, Šolc

Zápas hned v úvodu sliboval útočný fotbal neboť v první minutě se soupeř dostal k míči a lehkou střelou okamžitě zahrozil. Načež po výkopu Mandíka se uvolnil Cína a ze samostatného nájezdu netrefil branku. V počátku zápasu byl náš tým jakoby nervózní a chyboval v rozehrávce a naše záloha dávala soupeři příliš prostoru. Což se nám nevyplatilo v 15. minutě, kdy soupeř přesnou přihrávkou mezi obránce uvolnil útočníka, který střelou po zemi vedle Mandíka zavěsil. Naši se rozkoukali a začali lehkými obloučky uvolňovat rychlého Cínu nebo pěknými přihrávkami po zemi mezi obránce. Takže tento útočník se dostal 9krát sám před soupeřova gólmana. Tyto akce pro něho zakládali především svými výkopy Mandík, Entner a Militký, po zemi jej na soupeře vysílali hlavně Řeháček a Svoboda. Ve 25. minutě se Cínovi konečně podařilo skórovat. Bohužel ve 28. minutě na nás byla odpískána penalta, kterou soupeř proměnil.

V druhé půločase naše mužstvo ožilo a začalo soupeře přehrávat i díky lépe rozehrávající obraně, kde své místo našel Šolc, zlepšil se Horyna i Šídlo s Fejfarem. Hned ve 42. minutě se probuzený Cína trefil a srovnal a za tři minuty jsme se ujali vedení opět po úniku Cíny. Ve 47. minutě přišla sprcha po trestném kopu se vzadu zapomněl Žlab takže našim nevyšla ofsajdová past a soupeř vyrovnal. Opět ale jsme to byli my kdo skóroval a byl to opět Cína, ale tentokrát ne po samostatných únicích, ale po centru Žlaba a postupné akci a přihrávce Řeháčka. Opět nás zmrazil rozhodčí další penaltou, se kterou si však Mandík bravurně poradil. V dalším okamžiku opět soupeř snížil, ale naši borci kontrovali přímým kopem, který pěkně trefil Entner a nádherně Svobodou kopnutým rohem, který zakončil opět Cína.