1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Dorost
 • Mládež
 • Ostatní
 • Muži si připsali bod

    Muži si připsali pouze jeden bod

  V osmém kole 1. B třídy zavítal na hřiště v Nové Pace celek Malšovic. Domácí mužstvo si připsalo důležité body ve dvou minulých utkáních a tak všichni očekávali, zda potvrdí zlepšenou formu proti soupeři který je v tabulce výš o jednu příčku. Bohužel domácí se potýkají s velkou marodkou a tak do utkání od samotného začátku museli nastoupit hráči, kteří zatím v mistrovských utkáních příliš minut neodehráli.
  Hosté začali velice aktivně a domácím dělalo jejich vysoké napadání obrovské problémy při rozehrávce. V první velké šanci se ocitl hostující útočník, ale jeho střela naštěstí pro domácí skončila mimo branku. To ve 14. minutě relativně ztracený míč doběhl hostující útočník a v souboji s domácím obráncem upadl v pokutovém území. Hlavní rozhodčí ani na okamžik nezaváhal a odpískal výhodu pokutového kopu pro hosty. Ti se nemýlili a ujali se hned na začátku utkání vedení. Po obdržené brance domácí nevěděli co na hostující tým hrát. Ti této situace využili a nebezpečnými protiútoky ohrožovali domácího brankaře, naštěstí pro domácí neměli přesnou mušku. Domácím se v první poločase povedla jedna kloudná akce, kdy si mezi stopery hostí naběhl Rosputniak,ale jeho zakončení skončilo mimo branku hostí.

  Druhý poločas začal opět aktivně hostující tým. Domácí ve snaze udělat něco se stavem utkání otevřeli hru, ale v rozehrávce kupili velké chyby. Hráči hostí ale žádnou z několika šancí neproměnili. A tak se přeci jen dočkali domácí. V 68. minutě se na straně domácích uvedli dva střídající hráči. Ve středu hřiště se k míči dostal Jisl a svojí přihrávkou našel naběhnutého Nydrleho jehož přihrávka v pokutovém území trefila ruku hostujícího obránce a rozhodčí nařídil druhý pokutový kop v tomto utkání. Tu Machát bezpečně proměnil a srovnal stav utkání na 1:1. Domácí se snažili, ale jejich obrana kupila chybu za chybou a jen nemohoucnost útočících hráčů hostí držela domácí v zápase. Nakonec se hosté dočkali. V 87. minutě se pravý obránce hostí uvolnil mezi třemi bránícími hráči a svoji přihrávkou našel na velkém vápně neobsazeného spoluhráče který vstřelil druhou branku 1:2. Domácí ovšem zápas nevzdali a i když se jim po 90. minut nedařilo nakonec přeci jen vybojovali bod z tohoto utkání. V 92. minutě zatáhl míč do pokutového území hostí Machát a jeho zpětnou přihrávku Bažik uklidil do branky hostí 2:2. V pokutovém rozstřelu se štěstí přiklonilo na stranu hostujícího týmu, který si připsal druhý bolusový bod. 

  1. FK Nová Paka - Sokol Malšovice
  2:2(0:1, PK 3:4)

  branky: 68. Machát (PK), 90. Bažik
  ŽK: 61. Jisl, 89. Machát, 90. Bažik, 90. Fišar
  rozhodčí: Kudláček, Horský,Novotný 

  Sestava NP:  Jurčo - Bažík, Bejr(61.Nydrle)Vrbka,Rosputniak, Lenfeld(K)Brádle(67. Jisl), Fišar, Machát, Sochor, Bláha

  foto z utkání zde
  tabulka a výsledky zde


  Novinky

  29. 04. Odjezd dorostu k utkání do Č. Kostelce je v 12:15 od stadionu v N. Pace

  28. 04. Odjezd st. přípravky k turnaji do Jičína je v 12:00 od stadionu v N. Pace

  28. 04. Odjezd mužů k zápasu do Dvora Králové je v 15:30 od stadionu v N. Pace

  28. 04. Odjezd st. žáků k utkání na Slavii HK je v 8:15 od stadionu v N. Pace

  25. 04. Odjezd st. žáků k utkání do Dvora Králové je v 15:45 od stadionu v N. Pace

  Příští zápasy

  25. 4. 17:00 U15: Dvůr Králové - N/S Paka
  28. 4. 10:00 U15: Slavia HK - N/S Paka
  28. 4. 10:15 MužiA: 1. FK Nová Paka "B" - Miletín "B"
  28. 4. 17:00 MužiA: Dvůr Králové - 1. FK Nová Paka "A"
  29. 4. 14:30 Dorost: Č. Kostelec - N/S Paka

  Ke stažení


  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace