• Starší dorost "A"

Nečekaná ztráta z domácího hřiště…

V dalším kole krajského přeboru, hostil náš „A“dorost soupeře z druhé poloviny tabulky. Utkání moc fotbalovosti nenabídlo, obě družstva se předháněla v nepřesnostech a byla to spíš „kopaná“. Naši dorostenci se po celý zápas potýkali se špatným pohybem, chyběla kombinace a tak jsme soupeři sami nabídli poprat se o dobrý výsledek. Hosté se ukázali jako fyzicky vyspělé družstvo, osobní souboje jsme většinou prohrávali a po jednom takovém jsme ve 26. minutě prohrávali ( 0:1 ). Bylo dobře, že hned ve 29. minutě náš nejlepší hráč v utkání Michal ČÍLA vyrovnal, když utekl obraně hostí ( 1:1 ). Po této brance jsme přeci jen maličko ožili, ale velkou chybou jsme hosty posadili „na koně“, ve 37. minutě jsme prohrávali ( 1:2 ).
    Druhý poločas byl z naší strany lepší, zlepšil se pohyb, kombinací jsme se dostávali do šancí, ale vyrovnání přišlo až v 76. minutě, když se ze své „parkety“ trefil Dominik ŠTEFAN ( 2:2 ). Do konce utkání se již skóre nezměnilo a tak ke slovu přišly pokutové kopy a v těch jsme neuspěli a hosté si odvezli dva body.

Další velmi důležité utkání sehrajeme v neděli 9. října od 9.30 hodin v Jičíně na UMT.

N/S PAKA - Č.KOSTELEC / Č.SKALICE 2 : 2

( 1:2, PK 4:5)

branky : Číla, Štefan
    sestava : Mandík J. - Urban, Kříž, Havlín, Hák - Brádle P., Ulrich, Štefan, Řeháček -Číla, Vydra
    střídali : Doubek, Wolf Tomáš, Tauchman

Střídající hráči ze starších žáků určitě nezklamali, velice dobře zahrál Doubek na pravé straně zálohy.