FOTBALSERVIS OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK – 4. kolo

N+S Paka „B“ – Sokol Milíčeves 0:4. Branky: Fejfar 3, Berný.
    Sokol Milíčeves „B“ – N+S Paka „A“ 0:5. Branky: Rupa 3, Knap 2.
    FK Kopidlno – N+S Paka „A“ 3:5. Branky: Sedláček 3 – Rupa 4, Knap.
    Jiskra Hořice – N+S Paka „B“ 6:0. Branky: Kareš M. 3, Němeček 2, Šafka.
    N+S Paka „B“ – Sportovní klub Robousy 1:8. Branky: Valenta – Etrych 2, Vaněk 2, Frýba, Halász, Kubíček, Hanyš.
    N+S Paka „A“ – TJ Sokol Chomutice 6:1. Branky: Rupa 3, Bezstarosti, Knap, Kracík – Šmejda.

Finálové zápasy:
    A4-B4 N+S Paka „B“ – Sokol Milíčeves „B“ 1:3. Branky: Sucharda – Šídlo 2, Havelka.
    A3-B3 Sportovní klub Robousy – FK Kopidlno 4:1. Branky: Bouchal 2, Etrych, Burijan – Sedláček.
    A2-B2 Sokol Milíčeves „A“ – TJ Sokol Chomutice 1:2. Branky: Fejfar – Kovář, Schanilec.
    A1-B1 Jiskra Hořice – N+S Paka „A“ 1:2. Branky: Němeček – Rupa, Knap.

Starší přípravka

N/S Paka – Javorka 13:6(7:2)                       B: Patka7x, Horáček 2x, Řezníček 2x, Rupa, Prejs
    N/S Paka –  Chlumec 3:21(0:11)                  B:  Patka 2x, Prejs
    N/S Paka – Olympia HK  14:12(6:7)           B: Horáček 5x, Patka 4x, Rupa 3x, Prejs,  Řezníček

Starší žáci

Starší žáci tentokráte zajížděli až do daleké Dobrušky kde svá utkání hraje spojené družstvo Dobrušky a Opočna. Utkání bylo svým průběhem vyrovnané, když v prvním poločase byl lepším týmem náš celek a v druhém byli nebezpeční domácí. První branku jsme ve druhém poločase sice vstřelili my Tomášem Wolfem, ale domácí po dvou standardních situacích skóre utkání otočili a vítězství si již nenechali sebrat.

Dobruška/Opočno – N/S Paka   2:1 (0:0)   B: Wolf Tomáš

starší dorost "B"
    Z
    áloha staršího dorostu na svém domovském hřišti ve Staré Pace přivítal spojený celek Žacléře/Úpice.
    Obě mužstva se pohybují na samotném konci tabulky a tak se čekalo, že naši hráči budou chtít svého soupeře porazit a připsat si body do tabulky. Bohužel domácí své velké šance neproměnili a navíc individuální chyby vedli k tomu, že si hosté odváží tři body.

N/S Paka – Žacléř/Úpice  2:3 (6:1)     B: Kandra 2x

20. 4. 12:30 U17: N/S Paka - České Meziříčí